Jak na bílé zuby

Femina.cz > Fóra > Krása > Jak na bílé zuby

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506760
    N
    Nivea
    Účastník

    Já jsem dostala k narozeninám sadu na bělení od Toothy a určitě můžu doporučit, bělí perfektně a šetrně.

    • #506812
      m
      michaela77
      Účastník

      A měla jsi tu menší nebo větší sadu? Přemýšlím jakou si koupit, protože mám zuby docela zažloutlý…

  • #505966
    J
    JaninaR
    Účastník

    Jaký myslíte, že bude efekt u toho stomatologického roztoku, co mají na krásný úsměv?

  • #505247
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Po jak dlouhé době je to na těch zubech vidět, že jsou bělejší?

    • #505566
      m
      michala69
      Účastník

      Po té sadě co jsem si koupila, tak tam jsem viděla rozdíl už po 14ti dnech 🙂

  • #504799
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já si bělím zuby s https://www.toothy.cz/ je to první přípravek bez peroxidu který mi zuby krásně vybělil

    • #504853
      n
      nanna
      Účastník

      Aha a máš od nich tu bělící sadu nebo pásky? Líbí se mi že to je bez peroxidu tak bych něco od nich zkusila

      • #504914
        k
        katkakatule
        Účastník

        Bělila jsem si tou sadou a teď si budu objednávat ty pásky protože mě to přijde super, takže zkusím na udržování bílých zoubků 🙂

        • #504990
          n
          nanna
          Účastník

          Díky za odpověď začnu teda taky nejdřív tou sadou 🙂

          • #505062
            k
            katkakatule
            Účastník

            Jasně tak dej potom vědět první dojmy, jsme zvědavá co na to řekneš 😉

  • #502929
    m
    michala69
    Účastník

    Bělících přípravků jsem vyzkoušela víc, ale největší efekt jsem viděla tady po této sadě https://www.krasnyusmev.cz/vitalcare-white-pearl-system-na-beleni-zubu-130-ml

    • #503806

      Mně zuby krásně vybělily ty bělící pásky co mají takže já doporučuju ty. Líbí se mi jednoduchá a rychlá aplikace.

      • #504264
        J
        Jarka50
        Účastník

        Můžu se zeptat o kolik odstínů mi to tak zuby vybělí?

        • #504394

          Řekla bych, že je mám bělejší tak o dva až tři odstíny 🙂 po té sadě to podle mě bude ještě víc.

          • #506872
            i
            irishanova
            Účastník

            Podle mě dosáhneš největšího výsledku s tím jejich stomatologickým gelem. Ten na mě osobně působí nejlíp.

  • #502687
    A
    Alousek
    Účastník

    Na krasnyusme.cz mají taky přípravky bez peroxidu, což je perfektní a i tak účinné. Mám je vyzkoušené a neměnila bych.

  • #491834

    kvapik
    Účastník

    Já si teď bělila zuby s https://www.toothy.cz/ je to sada na bělení zubů bez peroxidu, která funguje na principu oxidace. Krásně mi zuby vybělila už za šest dní a bez citlivosti zubů

  • #491752
    e
    evcasl
    Účastník

    Jaký způsob bělení zubů se vám osvědčil? Chtěla bych něco šetrnýho aby mi to neponičilo sklovinu. Děkuju za tipy

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist