Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > IVF

Zvolené téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e eva.zaleskA1 a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516102
    e
    eva.zaleskA1
    Účastník

    Za mě určitě Zlín. Byli jsme předtím na jiné klinice, ale cyklus byl neúspěšný, tak jsme se rozhodli dál nepokračovat a zkusit jinou kliniku. Zde mi dodělali ještě nějaké další podrobnější testy a zjistili příčinu a podle ní upravili léčbu. Nyní jsem v 27. tt. a prozatím je všechno v pořádku, tak snad to vydrží i nadále :).

  • #509067
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahoj, já jsem na IVFku byla na klinice Repromeda a spokojenost maximální. Ono je v Brně opravdu hodně možností a já jsem chtěla mít jistotu, že si zvolím kliniku, kde se budu cítit dobře. Zašla jsem za mojí dokrotkou a s ní jsem to vše probrala a ona sama mi doporučila tuto kliniku, takže moje volba byla jasná.

  • #505086

    Shaffer Harvey
    Účastník

    Pokud jde o mě, rozhodla jsem se absolvovat mimotělní oplodnění na klinice ve Zlíně a jsem velmi ráda, že redactle jsem to udělala. Je to zdravá, nádherná holčička.

  • #498492

    Určitě doporučuju kliniku http://www.ifv-zlin.cz Je super, je jedna z nejlepších v oboru

    • #512225

      Ahoj, na IVF kliniku Zlín jsem se též dívala. Je v našem užším výběru. Nejsme sice ze Zlína, ale taky to nemáme nějak extra daleko. Co jsem se dívala, zkušenosti s klinikou jen ty nejlepší. Jaká je tam prosím čekací doba?

    • #505981
      l
      libenka789
      Účastník

      Tuhle kliniku znám a mám s ní ty nejlepší zkušenosti jsou tam opravdu jedničky!!! 🙂

  • #491198
    J
    Jarka50
    Účastník

    Kamarádka má umělé oplodnění taky za sebou přímo na této klinice a zadařilo se na druhý pokus :). Mají krásnou zdravou holčičku a chtěli by ještě jedno, tak snad se zase zadaří.

  • #488312
    e
    emakrul
    Účastník

    Také jsem byla na klinice ivf Zlín, super klinika jsem ráda, že jsem se odhodlala a šli jsme na ni 🙂 Máme krásnou a zdravou holčičku 🙂 🙂

  • #474946
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Kde bych našla nějaký souhrn informací, co všechno je potřeba splňovat a jak celý proces umělého oplodnění probíhá ? Taky by mě zajímalo jestli se dá vajíčko darovat víckrát jak jednou a v jakém rozestupu ?

    • #476981

      Taky se chystám darovat vajíčka a našla jsem si tady tu kliniku, kde to mají všechno popsané 🙂 http://www.ivf-zlin.cz

      • #513467
        z
        zralok.85
        Účastník

        Ty jsi na té klinice byla? A jaký jsi měla problém? A po jaké době se vám zadařilo?

    • #475868
      m
      michala69
      Účastník

      Veškeré informace by si měla najít na webových stránkách kliniky, pro kterou se rozhodneš :). Nicméně si myslím, že to není nijak omezené kolikrát žena může vajíčko darovat.

      • #487774
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Už jsem si to našla, omezené to není, ale je to omezené věkem a taky musím být v dobrém zdravotním stavu, což se zjistí na zdravotním vyšetření. Už jsem objednaná na kliniku IVF Zlín, tak jsem zvědavá, co mě čeká.

        • #488187
          m
          michala69
          Účastník

          Prosím vás, zajímalo by mě jak dlouhý ten proces darování je a jestli jste si ty injekce zvládaly sami doma píchat ?

          • #493912

            Já na injekce jezdím 🙂 ale mám to naštěstí jenom 50 km. Kdybych měla kliniku dál, tak bych asi uvažovala o tom, že bych si injekce aplikovala sama.

          • #489028
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Já teď momentálně dojíždím na kliniku, kde mi injekce píchají, protože sama bych to nezvládla 🙂

    • #475029

      Na Femině máme poradnu IVF, dotazy pokládáte přímo panu doktorovi, zkuste využít: https://www.femina.cz/poradna-ivf-a-gynekologie/

  • #460532
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, byla byste některá (ta, co byla darovat) schopna popsat, jak to celé darování probíhá?

    • #462805
      A
      Anka45
      Účastník

      Ahoj, tak já jsem byla na klinice https://www.ivf-zlin.cz, takže mohu popsat postup na této klinice. Já jsem se registrovala na jejich webu. Tam je registrační formuláš. No a oni se mi myslím hned druhý den ozvali. Domluvili jsme první chůzku kde jsme si řekli co a jak, udělali testy a pak už jsme se domlouvali na dalším postupu. Dosatala jsem hormony s pokyny…

  • #455922
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Aha super, moc díky. A já jsem taky slyšela, že za darování je nějaká kompenzace, ale taky jsem sylšela, že za darování se neplatí… Tak jak to je?

    • #459607
      z
      zralok.85
      Účastník

      A jak je to u darování spermií? I to je komplenzováno?

    • #457873
      A
      Anka45
      Účastník

      Ano, je to dárcovství je kompenzováno, protože to s sebou přináší mnoho výdajů pro dárkyni. Navíc je to i časově náročnější, takže vše je ze strany kliniky kompenzováno. Jinak veškeré info je tady https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek.

      • #461792
        z
        zralok.85
        Účastník

        Taky jsem byla darovat na IVF klinice Zlín. Hele a kolikrát jsi byla? Já zatím jednou, ale pohrávám si s myšlenkou, že bych šla darovat ještě jednou…

  • #455548
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoky, já jsem ve Zlíně byla darovat… – registrovala jsem se přes jejich web https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek. Je tam formulář. Po jeho odeslání ti z kliniky zavolají a naplánují s tebou schůzku, kde se dozvíš úplně vše. Hlavně ti vezmou krev, aby zjistili, zda jsi v pořádku a můžeš být dárkyní. Před samotným darováním ti pak naplánují stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila. Stimulace je ukončena odběrem vajíček. Přesný den a čas odběru ti pak řekne doktor na základě průběžně prováděných ultrazvukových a hormonálních vyšetření. Odběr vajíček se provádí v krátkodobé anestezii. Já jsem šla domů zruba 2 hoďky po odběru. Přijela pro mě sestra. Takže asi tak nějak.

  • #453922
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Mě by zajímalo, jak to vše probíhá… Mohla bys to sem tak nějak, aspoň ve zkratce, popsat?

  • #453640
    z
    zvonilka
    Účastník

    No, tak pokud tě čeká IVF, tak ten Zlín je nejlěpší volba. Opravdu. Ta péče, které se ti tam dostane je opravdu nadstandartní. Budeš moc spokojená! Já jsem teda byla a ještě se vše podařilo!

  • #453548
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Tak víš co, já jsem si vyslechla u doktora, že moje jediná šance na otěhotnění, je IVF, no. Tak teď hledám, kde je nejlepší klinika, kam prostě zajedu, no. Na ten Zlín jsem slyšela hodně dobrý recenze.

  • #440581
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, na kliniku IVF ve Zlíně jsem docházela, proč?

  • #440270
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj,na IVFku jsem byla a podařilo se 🙂 Jsem hrozně šťastná. Čekáme v listopadu. Byli jsme na IVF klinice Zlín. Tuto kliniku můžu jen doporučit. Cítila jsem se zde moc příjemně

  • #440113
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Pěkný den všem… Holky, docela dlouho se už snažíme o mimi a nějak nám to nejde. Asi je čas zajít na kliniku a nechat se pořádně vyšetřit. Je tu některá, co má s případným IVF zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist