IVF

Femina.cz > Fóra > Zdraví > IVF

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel E Esterinda a poslední změna proběhla před 2 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #497003
    E
    Esterinda
    Účastník

    Žádné doporučení nepotřebujete a ani vyšetření. Vyšetření si klinika udělá sama. Doporučuji si pročíst jejich stránky a domluvit si konzultaci, vše Vám vysvětlí a domluvíte se, co a jak dál. Tady máte odkaz na jejich stránky https://www.ivf-zlin.cz/

  • #496972
    P
    Pisinka
    Účastník

    Holky, taky se nám nedaří už skoro rok, takže bych se na kliniku taky obrátila. Nevíte – je potřeba nějaké doporučení nebo vyšetření než na kliniku půjdeme?

  • #496897
    E
    Esterinda
    Účastník

    Souhlasím, je to běh na dlouhou trať, ale stojí to za to! Taky jsem byla na klinice IVF Zlín a jak píše Hanka, byla jsem taky maximálně spokojená a povedlo se nám to hned.

  • #496813
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, je to samozřejmě běh na dlouhou trať a s nejistým výsledkem, na to je potřeba se připravit. My se s manželem o miminko snažili 3 roky, na IVF jsme byli 4x a už jsem byla zoufalá. Kolegyňka z práce mi pak doporučila kliniku ivf-zlin.cz, že se tam její švagrové zadařilo hned napoprvé. No nedalo nám to a domluvili jsme si s manželem konzultaci a následně jsme tam šli na IVF. Zkrátím to – i nám se zadařilo a teď máme roční holčičku. Takže určitě běžte na kliniku IVF Zlín.

  • #496703
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Dobrý večer, nemáte někdo za sebou IVF, napíšete co mě čeká? Dá se to zvládnout?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist