Intim gel

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Intim gel

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512405
    n
    nanna
    Účastník

    Beru na notinu klasický Chilli a nebo Ziaja. Myslím že bohatě stačí. Měla jsem i dražší značky, ale nevidím v tom upřímně rozdíl.

    • #512469
      k
      koralovka85
      Účastník

      Já si tam kupuju jiný, také není drahý, ale vyhovuje mi více. Je to do Green Pharmacy- Body care chamomile. 🙂 Je přírodní a mají ho tam za dobrou cenu i s dalšími výrobky té značky. 🙂 Tak můžu taky doporučit.

      • #512474
        n
        nanna
        Účastník

        Aha, vidíš ten jsem ještě nezkoušela. Tak jak budu příště objednávat, tak ho zkusím. má i dobré recenze. Už jsem koukala na více věcí co tam mají a docela mě to zaujalo, hlavně teda v porovnání s tou cenou, tak to asi vyzkouším. Dík.

  • #511799
    M
    MakMak
    Účastník

    A používáš co na intimní hygienu? Koukni se na tento elixír https://www.alpik.cz/jemny-cistici-elixir-pro-intimni-hygienu-soaphoria-150ml/. Ten jsem si koupila a musím teda říct, že úžasný. Ta intimní hygieta je potřeba, šetrná… a tohle je přesně ono.

  • #470437
    z
    zralok.85
    Účastník

    Chtěla bych se zeptat.. Když si holím intimní partie tak mám tu pokožku pak poměrně podrážděnou, a to docela dlouho… Je nějaká mastička třeba?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist