inkontinence po porodu?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > inkontinence po porodu?

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484662

    kvapik
    Účastník

    Pokud vím tak je to hodně častý, já to měla po porodu taky, naštěstí se mi to spravilo.

  • #483970
    N
    Nivea
    Účastník

    Takže jsou stoprocentní i při sportu?

    • #484615
      N
      Nivea
      Účastník

      Tak už je nosím a fakt mi to hodně ulevilo, jsou tak pohodlné, že o nich vlastně ani nevím a vždycky vše pohltí

    • #484097
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já už je používám a jsem fakt spokojená, normálně s nima cvičím a dělám všechno jako dřív a opravdu nic nepropustí a ani se v nich nezapařuju

      • #484223
        N
        Nivea
        Účastník

        Jo? Tak já už si je objednala, tak snad se konečně budu moct uvolnit a neřešit to pořád, díky za odpověď.

        • #484433
          k
          katkakatule
          Účastník

          Ráda jsem pomohla takže nemáš za co. Myslím, že uvidíš, že o tom za chvíli nebudeš skoro vědět.

  • #483444
    n
    nanna
    Účastník

    Ano, já si našla cviky na posilování pánevního dna a každý den cvičím a kupuju si urologické vložky Seni lady, jsou diskrétní a spolehlivé a hodně pohodlné, ani se v nich nezapařuji a vůbec nedřou. Objednávám si je po více baleních tady http://care4you.cz/ zkuste mrknout, mají velký výběr inkontinečních pomůcek.

    • #483501
      k
      katkakatule
      Účastník

      Aha moc děkuju za radu, a jsou ty vložky spolehlivé? Mám strach, že si někdo všimne, taky bych chtěla normálně dál cvičit ale nevím jestli vložka stačí?

      • #483541
        n
        nanna
        Účastník

        Toho se nemusíš bát, mají superabsorbent, který vše pohltí včetně zápachu, koukni kdyžtak na cvičení na pomůcky Seni active.

        • #483579
          k
          katkakatule
          Účastník

          Jo tak teď si mě celkem uklidnila, měla jsem strach, že se budu muset nějakých věcí vzdát, ale koukám, že mají pomůcky pro všechny

  • #483402
    k
    katkakatule
    Účastník

    Taky bych ocenila radu, zrovna to teď taky řeším.

  • #478071
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahojky všem 🙂 Holky, bojuje některá z vás s inkontinencí po porodu? Mě se tento problém bohužel týká a tak by mě zajímaly vaše názory. Jak s ním bojujete, posilujete pánevní dno a jaké pomůcky používáte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist