Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Vaření > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninaR a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486163
    J
    JaninaR
    Účastník

    Super zkušenost mám s kimchi, co jsem ho začala jíst, tak jsem výsledky měla mnohem lepší. Zařadila jsem ho do jídelníčku každý den a přestala jsem mít úplně chutě na sladké a váha mi jde krásně dolů co jsem zkrouhla cukry.

    • #486181
      K
      Kryska
      Účastník

      Tak o tom by mě zajímalo víc, protože tady o tom zázraku jsem už četla, ale spíš v rámci článků než diskuzí.

      • #486274
        J
        JaninaR
        Účastník

        Nevím co přesně by tě zajímalo, tak se klidně ptej. Dost informací najdeš přímo na stránkách odkud si kimchi objednávám, tak zkus mrknout a pak klidně napiš :). Jestli budeš chtít na zkoušku něco objednávat, tak se zaregistruj mají tam pro členy klubu pěkné výhody 🙂 https://www.kimchiclub.cz/eshop/4-produkty

  • #484703
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    To jsou zajímavé tipy ! Chtěla bych taky něco zhubnout dokud je čas a ještě není venku pořádně teplo. Všechny tady ty doplňky na vaření mají v obchodňáku ?

  • #484220

    S těma šťávama bych to zase tak nehrotila. Jestli mám soudit podle sebe, tak jsem podobné diety zkoušela a to kousání mi chybělo a měla jsem pořád hlad když jsem pila nápoje. Máš leší když si ráno uděláš ovocný salát a zakápneš ho jablečným balsamicem, který je super na hubnutí a podporuje spalování a na oběd nebo večeři zeleninový salát a udělat si na něj zálivku s dýňovým olejem.

  • #473913
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, já jsem začala hubnout tím, že jsem kmpletně změnila stravu. Jde ale o to, že v rámci této změny se počítá s pitím ovocných a zeleninových šťáv no a k tomu potřebuju odšťavňovač. Já zatím žádný nemám. Budu ráda za vaše rady a tipy. Díky moc!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist