Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Krása > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517680
    n
    nanna
    Účastník

    Za mně jedině KetoDiet. Než mi ji kamarádka poradila, tak jsem se s hubnutím hodně natrápila a díky téhle dietě jsem konečně začala hubnout a naučila se taky správně stravovat. Mají teď velké slevy, mrkněte 😉

    • #517861
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Děkuju za tip, čtu na ní samou chválu. Kolik se ti, jestli se můžu zeptat, podařilo zhubnout a nevrátily se ti kila zpátky?

      • #517876
        n
        nanna
        Účastník

        Zhubla jsem 10 kilo a váhu si pořád držím 🙂 přecházíš po redukční fázi postupně na vyváženou stravu, takže se jojo efektu bát nemusíš 🙂

  • #517419
    j
    janablazkovan
    Účastník

    @MakMak čauky, zkus se podívat na dobrebydlet.eu a začni s nějakými detoxikačními smoothie ze sekce zdraví, pár dní to teď jedeme a v přírodě je teď spousta příležitostí. Rostou venku mladé kopřivky, tak začít určitě očistou uvnitř 🙂

  • #517395
    P
    Polinko
    Účastník

    Mně se daří hubnout díky změně životního stylu. Přešla jsem na LC stravu a zjistila jsem, že to je to, co mi opravdu vyhovuje… No, jinak se přiznám, že mám i doplněk stravy na snížení tuku v těle NATURVIT HCA 470 mg (Garcinia cambogia), 90 kapslí (ambeauty.cz) a jako podpora je skvělý.

  • #517186
    a
    adzinka88
    Účastník

    Už jsem to psala párkrát, prostě jezte vyváženě, připravujte si to jídlo dopředu, věnuje tomu čas, i když přijdete unavený z práce, ono se to vyplatí časem.. Uvidíte výsledky. Cvičte, hýbejte se, plavte, běhejte, i v zimě se to dá. Zkuste jít na nějakou lekci cvičební. Chodím do zone4you v Brně, kdybyste byla poblíž, tam by vám pomohli s cvičebním plánem, mají profi přístup.

    • #517824
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Můžu se zeptat, jak to funguje, když bych chtěla osobního trenéra? Kolik bych za ten měsíc zaplatila. Skupinové lekce jsou fajn, ale asi bych potřebovala individuální přístup a silové cvičení.

    • #517384
      P
      Petran.
      Účastník

      Asi tak, jiná dieta ani nic podobného není vhodné pro tělo. Když se dokážete omezit v dietě, tak proč ne u zdravé stravy a cvičení. Že 🙂

  • #514821
    n
    nadiaa
    Účastník

    Já jsem Ketodiet taky vděčná za to, že mě konečně dostala z nekonečného koloběhu pokusů o zhubnutí a náslendého nabírání. Nejen že jsem díky ní zhubla, ale naučila jsem se konečně správně stravovat a váhu si držím už dva roky 🙂

    • #516857
      l
      lenana
      Účastník

      A váhu si po tom zhubnutí pořád držíte? Nevrátila se vám?

      • #516890
        n
        nadiaa
        Účastník

        Právěže ne, jak jsem psala už přes dva roky si váhu držím, protože mě konečně naučili správně se stravovat 🙂

        • #516910
          l
          lenana
          Účastník

          Díky moc, našla jsem na ni hodně dobrých ohlasů tak jsem si hned objednala ten balíček na 4. týdny, mají teď  15% slevu tak jsem to zrovna vychytala. Drž mi palce ať jsou kila rychle dolů 🙂

    • #515574
      k
      katkakatule
      Účastník

      Taky s ní mám moc dobrou zkušenost. Nejen že je účinná ale taky opravdu chutná. Já si doteď pořád objednávám nějaké věci od nich a vařím i podle jejich receptů 🙂

    • #514986
      b
      barcca
      Účastník

      Já jsem si jí teď objednala 🙂 četla jsem spoustu pozitivních zkušeností tak mě to namotivovalo, tak mi drž palce 🙂

      • #515665
        k
        katkakatule
        Účastník

        Tak jak to jde? Teď jsem si vybírala odměnu v jejich adventním kalendáři tak jsem si na tebe vzpomněla, pochlub se 🙂

        • #516187
          b
          barcca
          Účastník

          Paráda, mám dole 8 kilo což je přesně to co jsem potřebovala. Objevila jsem díky nim i super recepty, dokonce i na vánoční cukroví a jsem ráda, že s nima můžu i bez výčitek mlsat. Jsem moc spokojená 🙂

          • #516338
            k
            katkakatule
            Účastník

            Tak to jsem ráda, držím palce ať to jde takhle dál 🙂 já jsem podle nich pekla proteinové perníčky a objevila jsem tam nové proteinové vafle a lívance, mňam 🙂

  • #511143
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Já držela taky keto dietu, ale s ketofit produkty, obsahují minimum sacharidů a vitamíny na vlasy + kolagen. Výsledky rychle a viditelně, udržitelná a chuťově výborná.

     

    • #511168
      z
      zuzanahrobarova
      Účastník

      Souhlasím, taky jsem kupovala jejich produkty. Začínala jsem s balíčkem na čtyři týdny, který obsahuje všechny potřebné potraviny bez nutnosti dokupování dalších. Za pár týdnů vidtelné změny na těle i vzhledu.

  • #508447
    l
    libenka789
    Účastník

    Já jsem zkoušela už všechno možný a nic.. a pak mi kámoška doporučila ketodiet.cz a s tou jsem naprosto spokojená 🙂 je fakt účinná, nevěřila jsem tomu, ale opravdu je skvělá 🙂

  • #507068
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Taky mám dobrou zkušenost s ketodietou, a to konkrétně s ketodiet. Byla jsem původně skeptická vůči tady těm kupovaným dietám, hlavně co se chuti týče, ale byla jsem velmi mile přakvapená, když jsem vyzkoušela tu jejich jednodenní dietu zdarma.

  • #468946
    P
    Petran.
    Účastník

    Pro mě nejlepší keto dieta, která mi pomohla zbavit se nadobro přebytečných kil https://chiashake.cz/, chtěla jsem zhubnout 6 kilo a pořád se mi nedařilo, tak jsem zvolila tuto variantu. Za 8 týdnů jsme nakonec zhubla 9 kilo a teď už jen udržuji  :-)))

  • #468681
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Také jsem měla problém s pravidelností, ale nakonec jsem objevila koktejly a dietní tyčinky, které si vezmu vždy, když nestíhám 🙂

    • #468789
      K
      Karkolka
      Účastník

      A jaké koktejly? Můžeš mi to více přiblížit?

  • #468450
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj jsem na tom podobně, pořád se v tom nějak plácám. U mě je velký problém v pravidelnosti jídla, někdy prostě nestíhám.

  • #467832
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, SOS – já a moje nadváha? Pořád jak na houpačce. Teď mi ale došla trpělivost. Co myslíte, jaký způsob hubnutí je podle vás nejúčinnější?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist