Hra pro dceru

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Hra pro dceru

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489022
    J
    Jarka50
    Účastník

    Nevíte kde mají nějaké doplňky do těch dřevěných kuchyněk ?

    • #489082

      Když jsem dceři vybavovala kuchyňku tak všechno se mi povedlo nakoupit tady na tom eshopu  kidsparadise 🙂

      • #489166
        J
        Jarka50
        Účastník

        No tak tak hezké dřevěné hračky jsou dlouho neviděla ! Něco takového jsem hledala.

  • #487259
    K
    Karkolka
    Účastník

    Tak u nás už hračky neletí, knihy má dcera ráda, ale teď na narozeniny dostala nový tefon a k tomu jsem jí nechala udělat kryt  s fotkou našeho pejska a dcerky.

  • #487256
    i
    irishanova
    Účastník

    Doporučily by jste mi spíš nějakou poutavou knížku pro děvčata ?

  • #486571
    n
    nanna
    Účastník

    Jakou máte podložku na hraní?

  • #485553
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahojky, já jsem byla překvapená, ale moje dcera si strašně ráda něco vyrábí. Na zkoušku jsem ji koupila korálky a byla jsem moc překvapená z toho, jak jí to jde a hlavně baví. Návody si hledá na netu a já ji pak jen koupím komponenty, co potřebuje na https://www.koralek-obchod.cz/ 🙂

  • #484697
    j
    jancajanicka
    Účastník

    A co takhle kuchyňka na hraní? Naše dcera jí miluje 🙂

  • #484574
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoooj 🙂 Hledám inspiraci na dárek pro dceru 6 let 🙂 Moje představa je nějaká pěkná hra, co malou zabaví, ale při které se taky něco naučí. Máte tipy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist