Hotová jídla

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Hotová jídla

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484551
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Hotová jídla jsem dětem nikdy nekupovala. Čas na to uvařit dětem jsem vždycky měla a podle mě je to základ. Jediné co dětem kupuju, tak jsou svačiny a ty mají pokaždé jiné. Ovšem nejvíc u nich teda vedou jogurty a takové ty hutnější krémy jako má bobík.

    • #486046
      K
      Kryska
      Účastník

      Jak staré dítě máš nebo od kdy si bobíka začala dítěti dávat ? Přemýšlím, že bych ho malé taky zkusila dát, ale nejsem si tím jistá. Musím se ještě pořádně podívat na složení.

      • #491912
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Tak složení máš dostupné přímo na jejich stránkách, taky se nejprve dívám na složení než dítěti něco dám, však se koukni sama 🙂 http://www.bobik.cz

  • #484447
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Moc děkuji, určitě je vyzkoušíme, snad budou dcerce chutnat 🙂 Složení se mi taky moc líbí.

  • #484392
    K
    Kandina
    Účastník

    Já kupuju ty hotovky v kapsičkách, mají různá jídla a složení výborné, jak jsem psala. Kupuju tyto https://www.alza.cz/maxi/sunarek-masozeleninovy-mix-karton-12-120-g-d5482819.htm?o=8

  • #484333
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Děkuji za koment, má Sunar ty jídla v nějakých skleničkách?

  • #484265
    K
    Kandina
    Účastník

    Zdravím, já jsem se těm hotovkám taky bránila dlouhou dobu. Pak jsem náhodně koupila hotové jídlo od Sunaru a složení se mi tak líbilo, že ho dcerce normálně dávám. Ne každý den, ale několikrát týdně a malé jídla moc chutnají.

  • #484187
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, maminky kupujete dětem hotová jídla? Dcerka má rok a někdy se stane, že prostě nestihnu nic uvařit, tak bych to chtěla koupit do zásoby, jako takovou nouzovku.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist