Hodinky

Femina.cz > Fóra > Móda > Hodinky

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel N Nivea a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484101
    n
    nanna
    Účastník

    Tak hodinky už nosím a jsou nádherný, každý mi je obdivuje, mám z nich radost a náušnice měly taky úspěch, takže moc díky za super tip 🙂

    • #484231
      N
      Nivea
      Účastník

      To mě těší, že jsem dobře poradila. Já si tam teď vybrala krásný náušnice 🙂

  • #483680
    N
    Nivea
    Účastník

    Podívejte se sem https://www.bewooden.cz/drevene-hodinky/ mám od nich krásné hodinky, každý mi je chválí, vyrábí je ručně a je to na nich opravdu vidět. Navíc mají originální design a hodí se úplně ke všemu 😉

    • #483691
      n
      nanna
      Účastník

      Fakt jsou moc hezké, a mají taky krásné šperky. Líbí se mi, že je to zase něco jiného než mají všude, mám ráda originály 🙂 za jak dlouho ti je doručili?

      • #483693
        N
        Nivea
        Účastník

        Ještě v ten den, co jsem je objednala, mi psali, že už je předali dopravci a druhý den jsem je už měla.

        • #483718
          n
          nanna
          Účastník

          Super, díky za odpověď, vybrala jsem tam právě kromě hodinek ještě náušnice pro kamarádku k narozeninám, tak jsem chtěla vědět jestli mi stihnou přijít.

          • #483720
            N
            Nivea
            Účastník

            Jasně, za málo, myslím, že budeš spokojená, naživo vypadají ještě líp než na fotkách 😉

    • #483683
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Tak ty jsou opravdu krásné! Ta kombinace se dřevem je skvělá, mám ráda přírodní materiály a tyhle jsou teda opravdu povedené. Mám vybráno, díky moc!

      • #483685
        N
        Nivea
        Účastník

        Nemáš za co, já jsem s nima opravdu moc spokojená. Nosím je pořád, skvěle mi doplňují všechno co si obléknu.

  • #483582
    n
    nanna
    Účastník

    Taky hledám, nosím pořád jedny, které jsem dostala k osmnáctinám a už to není úplně ono 😀

  • #483448
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Odkud máte náramkové hodinky? Chci si koupit konečně nějaké kvalitní, které se mi budou hodit ke všemu, ale zatím jsem nenarazila na takové, které by se mi opravdu líbily.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist