Hlídačky.cz

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Hlídačky.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 3 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #478432

    Tak my vzhledem k situaci a vytíženosti slečny co nám hlídala zvažujeme školku, nevíte, kde v Praze by nám ještě dítě vzali do školky ?

  • #476080

    Platí se té agentuře nějaká provize nebo jak je to s placením těch dotyčných ?

  • #476079
    i
    irishanova
    Účastník

    Já mám tady s tou agenturou taky výbornou zkušenost, hlavně co se hlídání a úklidu týče 🙂

  • #475359

    Takže když se tady zaregistruju http://www.hlidacky.cz tak jaký je další postup ? Platí se hned něco při registraci ?

    • #475361
      m
      michala69
      Účastník

      Při registraci neplatíš nic, ale platí se až když ti přijde email, že ti někdo odpověděl na tvoji poptávku nebo si to členství můžeš zaplatit rovnou. Za mě je nejlepší to na měsíc za 549,- kdy máš čas si najít pořádnou hlídačku.

  • #475323
    m
    michala69
    Účastník

    Hodně jsem jejich služby využívala o prázdninách a byla jsem velmi spokojená. Se slečnou máme výborný vztah a jezdí s námi i na dovolené, kde nám děti hlídá.

  • #475262

    Nemáte prosím někdo zkušenost s touto hlídací agenturou a byl by mi schopný přiblížit jak to tam funguje ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist