Hezké prádlo

Femina.cz > Fóra > Móda > Hezké prádlo

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 1 rokem, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499616
    b
    barcca
    Účastník

    Skvělej výběr je v pražské https://www.galerieharfa.cz/ mají tam suprový obchody 😉

    • #499664
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Jo tam je to super, ráda tam chodím na nákupy 🙂

  • #496228
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Ahoj, já hodně teda nakupuju na netu. Vlastně, co se dám, nakupuju tam. Jinak co se týká oblečení a právě i prádla, to nakupuju na lucyto. Ten shop mám moc ráda 🙂

  • #491132
    K
    Kryska
    Účastník

    Mě teda oslovilo i prádlo, co mají na lunzo, jednak moc hezké a hlavně levné.

    • #491246
      J
      Jarka50
      Účastník

      Máš od nich něco ? Jak to mají s velikostmi ? Sedí ?

  • #483041
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Já jsem spíš na to sportovnější, takže mám spíš prádlo v tomhle stylu od calvina http://www.different.cz/damske-spodni-pradlo/calvin-klein-cerna-podrpsenka-lift-basic_qf1654e-001 nebo pak taky tommy hilfiger má moc pěkné a pohodlné prádlo.

    • #483823
      m
      michala69
      Účastník

      Taky tady ráda nakupuju, jednak mají velký výběr z aktuální kolekce a hlavně mají pořád nějaké akce, takže se tam dá velmi dobře nakoupit.

      • #483862
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Naposledy se mi povedlo dobře nakoupit i pro děti, protože mají spoustu věcí v akci, tak je mám aspoň vybavené na jaro.

  • #482827
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, chtěla bych si koupit nějaké pěkné prádlo… Kde vybíráte vy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist