Hezká aktovka pro prvňáčka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Hezká aktovka pro prvňáčka

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #488364
    m
    michala69
    Účastník

    Na kolik taková kompletní výbava pro prvňáčka přijde ?

    • #491313

      My jsme třeba kupovaly tady ten set, kde je aktovka, krabička na sváču, penál, desky a pytlík na boty https://www.baagl.cz/skolni-set-zippy-panda-ii-1/

      • #491887
        m
        michala69
        Účastník

        Tak ta je kouzelná ! 🙂 Chci dcerce koupit novou aktovku, je ve 2.třídě, tak bych to viděla, že ji dostane na Vánoce, ať nemusí čekat do září než půjde do 3. třídy a to už stejně asi budeme kupovat batoh.

        • #491919
          J
          Jarka50
          Účastník

          Jak jsou na tom ty aktovky váhově ? Nejsou moc těžké ?

    • #488452
      i
      irishanova
      Účastník

      Tak to je hodně individuální, protože záleží na tom, jaké věci a od jaké značky je budeš kupovat 🙂

  • #481112
    H
    Helli
    Účastník

    Moc díky, tomu říkám výběr 🙂 Zatím největší, na který jsem narazila a dopravu nad pětistovku mají zdarma, což je taky fajn 🙂 Určitě nějakou vyberu, díky 🙂

  • #481024
    M
    Martička00
    Účastník

    Tady je odkaz přímo na výrobce a na jejich vánoční outlet https://www.baagl.cz/outlet Já jsem objednala aktovku Zippy Doggie a je fakt nádherná a za super cenu, navíc z toho plyšového pejska bude dcera pod stromečkem uečitě nadšená.

  • #481006
    H
    Helli
    Účastník

    Moc díky, mohu vás poprosit o odkaz na jejich eshop.

  • #480942
    M
    Martička00
    Účastník

    Dobrý den, já jsem teď objevila vánoční outlet na stránkách značky Baagl. Vybíraly jsme s dcerou aktovku. Podívejte se i vy, mají velký výběr jak pro holky tak pro kluky.

  • #480927
    H
    Helli
    Účastník

    Zdravím, nemáte tip na hezké aktovky pro budoucího prvňáka na Vánoce? Poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist