Gravimilk?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Gravimilk?

Zvolené téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Shaffer Harvey a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505085

    Shaffer Harvey
    Účastník

    Která příchuť se vám ale nejvíce líbila? Je voda jedinou přijatelnou tekutinou, nebo five nights at freddy’s lze místo ní použít mléko?

  • #475728
    L
    Lilianna
    Účastník

    Jj, i po porodu a krásně pomohl. Mateřské mléko je super, kvalitní a je ho hodně.

  • #475716
    M
    Misanecek
    Účastník

    Já jsem si teď zamilovala banán https://www.sunar.cz/produkt/sunar-gravimilk-s-prichuti-bananu/ a doporučuju. Míchám ho v mlíku a je to super, jako shake 🙂

  • #473656
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Teď jsem koukala, že už mají i banánovou příchuť https://www.sunar.cz/produkt/sunar-gravimilk-s-prichuti-bananu/. Tak tu si koupím, na tu se těším.

  • #469791
    K
    Klára29
    Účastník

    Díky, hned objednávám nebo nebudou.

  • #469790
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zrovna mají na Gravimilk akci, mrkněte a objednávejte https://www.feedo.cz/vysledky-hledani/gravimilk/.

  • #469789
    K
    Klára29
    Účastník

    <p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 11px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Holky, nevíte, kde mají akci na Gravimilk? Dochází mi zásoby?</p>

  • #469697
    D
    DitaZel
    Účastník

    <p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 13.9px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Zdravím, já piju Gravimilk celé těhotenství, je super. Nejvíc ujíždím na čoko a malině. Neberu ani žádné vitamíny v tabletkách, vše je totiž už v Gravilku, takže super.</p>

  • #468770
    L
    Lilianna
    Účastník

    Já jsem to míchala v mlíku a bylo to vynikající. Takovej mléčnej koktejl, kterej je plnej vitamínů. Jinak mě nejvíc oslovila malina a čokoláda.

  • #467690
    A
    Anka45
    Účastník

    A jaká příchuť ti nejvíc sedla? A míchá se ve vodě nebo může i v mléce?

  • #465583
    l
    lucasice
    Účastník

    Mě ho doporučila Dr na gyndě a jsem za to moc ráda, nemusím zobat žádný tabletky a mám vitamíny v super koktejlu.

  • #464067
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Jako dívej, my od toho Sunaru kupujeme vše. Jednak UM, pak ty kapsičky a přesnídávky, ale sem tam jsme koupili i to speciální mléko. Za mě je Sunar skvělý pro děti.

  • #462755
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahojky 🙂 Jako můj názor je takový, že Sunat je prostě vůbec nejlepší. Jak pro maminky, tak i pro děti. Teď se chci zeptat, kupujete někdo od nich  ty přesnídávky https://www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/? Jak jste s nimi spokojeni?

  • #461448
    L
    Lilianna
    Účastník

    Jo? I po porodu? To už by mě teda nenapadlo ho začít pít… :-O

  • #460400
    M
    MakMak
    Účastník

    Já jsem to míchala v mlíku a teda mňam mňam. Miluju tu malinovou příchuť https://www.sunar.cz/produkt/sunar-gravimilk-s-prichuti-maliny/. Je to velmi chutný, lehký koktejl.

  • #459433
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    A jaká příchuť ti nejvíc sedla? A míchá se ve vodě nebo může i v mléce?

  • #457725
    A
    Anka45
    Účastník

    Je to tak. Sama jsem ten Gravimilk začala pít až těsně před porodem a pak v průběhu mateřství a krásně mi na kvalitu mléka pomohl. Ale jako jasně, čím dřív, tím líp, to jako se vším, no.

  • #456669
    f
    femuska
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30.0pt;“>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Je to jedna z nějdůležitějších složek MM.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #456646
    j
    jandulka25
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30.0pt;“>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Četla jsem o něm, že ho obsahuje, že je to podobné mateřskému mléku</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #456645
    A
    Alecca
    Účastník

    Určitě ne! U toho Gravimilku je lepší později, než nikdy. Ale jako on je super, i když ho začneš pít až po porodu. Fakt jsi nic nezanedbala :);

  • #456644
    A
    Alecca
    Účastník

    <table border=“0″ width=“465″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“465″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 27.6pt; width: 349pt;“ width=“465″ height=“37″>Určitě ne! U toho Gravimilku je lepší později, než nikdy. Ale jako on je super, i když ho začneš pít až po porodu. Fakt jsi nic nezanedbala :);</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #456639
    f
    femuska
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 45.0pt;“>
    <td class=“xl65″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″>Prošla jsem si těmi pocity, ale<span class=“font5″> sunar</span><span class=“font0″> je tak kvalitní s mléčným tukem, že jsem dávala to nejlepší co jsem mohla</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #456630
    j
    jandulka25
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30.0pt;“>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Ono to mrzí, když maminka nemůže kojit. Ale co se dá dělat</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #456616
    f
    femuska
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 45.0pt;“>
    <td class=“xl65″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″>Zůstali jsme u sunaru. Kupovala jsem tuto řadu https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka-premium/</td&gt;
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #456608
    M
    MakMak
    Účastník

    Jasně, že není nikdy pozdě ho začít pít. Já jsem ho třeba začala pít až po porodu a i tak mi výrazně pomohl.

  • #456593
    j
    jandulka25
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30.0pt;“>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Byli jste na UM. Které jste kupovali?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #456543
    f
    femuska
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 45.0pt;“>
    <td class=“xl66″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″>Ten jsem také v těhotenství pila. Jen jsem bohužel nemohla kojit, kvůli zdravotním problémům.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #455599
    z
    zvonilka
    Účastník

    A může se začít až po porodu? Víš jak, za měsíc mám termín, můžu ho začít pít eště teď, ale aby to mělo nějaký účinek 🙁 Nepropásla jsem něco?

  • #455444
    A
    Alecca
    Účastník

    Je to super na podporu mateřského mléka, tedy na jeho kvalitu. Nikdy není pozdě ho začít pít. Je moc dobrý, já mám nejraději malinový, ale sobré jsou všechny příchutě.

  • #453923
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, ten Gravimilk je super. Je určen pro všechny fáze těhotenství. Taky jsem ho v těhotenství brala. Jeho složení totiž ovlivňuje kvalitu mateřského mléka, proto se pije i po porodu… Já jsem teda zkusila všechny příchutě a nejvíc mi chutná ta malina… Ta je taková i osvěžující.

  • #453560
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, jsem v prvním trimestru těhotenství. Tak nějak se bavíme s ostatníma nastávajícíma maminkama o tom, jak nám je, doporučujeme si ruzná cvičení, produkty. Jedna maminka teď přišla s tím, že pije Gravimilk od Sunaru. Já jsem se ji nijak nevyptávala, ale říkala, že jí to doporučila doktorka. Na co to vlastně je dobré? https://www.sunar.cz/pro-tehotne-a-maminky/

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist