Fén

Femina.cz > Fóra > Krása > Fén

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m monikap008 a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515957
    a
    adzinka88
    Účastník

    Ahoj, dosloužil mi můj oblíbenec 😀 Bohužel po 4 letech. Nějaké doporučení o jaký si napsat Ježíškovi? Děkuji

  • #515908
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Kupovala jsem si na stránkách Tomáše Arsova fén od Rowenty, má tam 20% slevu teď tak to vyšlo hezky. 🙂 Brala jsem si tam ten Scalp care, který má i nástavec na masírování hlavy a navíc se dá složit, takže jde vzít i s sebou na cesty. Deisnogově se mi hrozně líbil.:)

    • #516014
      m
      majduska2299
      Účastník

      Na masáž hlavy? To je dobré, to jsem ještě neslyšela. Má i jiné nástavce na klasické foukání?

      • #516168
        j
        juliebaborska
        Účastník

        Je to tento https://shop.tomasarsov.cz/rowenta-ultimate-experience-scalp-care-cv9240f0/. Mají tam 17% slevu a s ještě s kódem ROWENTA20 dalších 20% dolů, takže ta cena byla moc hezká. Chtěla jsem kvalitní fén, je dražší, ale je skvělý a nástavec je samozřejmě oddělávací. 🙂

  • #515812

    Weatherwax Brent
    Účastník

    smash karts: Zajímej se o výkon fenu, který se měří ve výkonu vati (W). Vyšší výkon obvykle znamená rychlejší a efektivnější sušení vlasů.

  • #511828
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Holky, máte tip na kvalitní cestovní fén? Jsem docela často na cestách a někdy v hotelu fén nemají. Tak se na to nechci spoléhat a mít u sebe svůj 🙂

  • #484121
    m
    michala69
    Účastník

    Já mám fén od oravi a s tím jsem teda spokojená 🙂 mám od nich i kulmu a tady věci mají fakt kvalitní 🙂

    • #484597
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Jakou tu kulmu od nich máš ? Hrozně se mi líbí ta 2 v 1 co teď mají ale primárně potřebuju na ty vlny 🙂

      • #484768
        m
        michala69
        Účastník

        Tu loknovací vyloženě na vlny 🙂 ani upřímně nevím, že mají nějakou 2v1 to se jdu hnedka podívat 🙂

  • #483352
    i
    irishanova
    Účastník

    Nejsem moc velký zastánce fénů, protože docela dost poškozují vlasy. Ta teplota vlasům nedělá vůbec dobře. Nejlepší je vlasy vysušit normálně ručníkem. Nedávno jsem narazila tady na tu super vychytávku https://www.faberlic-czech.cz/produkt/turban-na-suseni-vlasu/

  • #482844
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoooj 🙂 Dámy, hledám kvalitní fén… Nevím ale, jaký vybrat. Máte nějaký tip prsím? Budu ráda za rady 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist