Exotické země – strava

Femina.cz > Fóra > Cestování > Exotické země – strava

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel n niccolka a poslední změna proběhla před 4 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #468214
    n
    niccolka
    Účastník

    Znovu zdravím a mockrát děkuji za tipy, už mám objednáno, tak snad pomůžou i mně.

  • #468205

    My jezdíme do Egypta každoročně a přiznám se, že ani nás to párkrát neminulo. Letos jedeme až na konci srpna, tak asi mrknu po těch Laktobacilech, koukala jsem na net a vypadá to moc dobře!

  • #468188

    Ahoj, za mě jednoznačně Naturevia Laktobacily, na exotickou dovolenou pro mě nutnost! 🙂 Co si budeme totiž povídat, kazit si průjmy každoročně dovolenou byl fakt opruz. Beru týden před odletem 1x denně, pak během celýho pobytu a letos jsem byla už druhým rokem bez problému.

  • #468187

    Jeejda, tohle moc dobře znám, já se v Egyptě faraonově pomstě nevyhnula snad ani jednou, naštěstí to vždycky trvalo jen chvíli a pak jsem si mohla dovču užívat naplno, ale nepříjemné je to tak jako tak. Letos jedeme také a budu mít s sebou poprvé nějaká probiotika od mamky, četly jsme na netu, že by měly s tímhle pomoct.

  • #468136
    n
    niccolka
    Účastník

    Ahoj holky, za 10 dní s přítelem odlétáme do Egypta a potřebuju nutně radu, co se stravou… Bojím se, že skončím na pokoji se střevními potíži, jelikož se mi to tam už jednou stalo s rodiči a opravdu bych si nerada kazila i tuhle dovolenou zavřená v pokoji s odbíháním na záchod co pár minut. Máte nějaké tipy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist