Estetické zákroky Praha a okolí

Femina.cz > Fóra > Krása > Estetické zákroky Praha a okolí

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (9 hlasů) se naposledy zapojil uživatel k kamila_sun a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 2 týdnů.

• Autor
    k
    kamila_sun
    Účastník

Po létě se mi vytvořily nové a výrazné pigmentové skvrny. Máte někdo zkušenosti s chemickým peelingem a ke komu jít v Praze prosím? 🙂

E
      ElenaM
      Účastník

S chemickým peelingem mám dobré zkušenosti. Chodím na kliniku Amaryllis  a jsem velice spokojená. Paní doktorka Tokácsová se vším poradí a řekne ti, jaký zákrok pro tebe bude nejlepší 🙂 Já už po prvním ošetření vyděla rozdíl.

k
        kamila_sun
        Účastník

Děkuji podívám se na to. A jestli po prvním sezení, tak to by bylo fajn 🙂

j
    jandulka25
    Účastník

Děkuji za diskuzi ohledně vyplnění vrásek, na tento zákrok se chystám delší dobu, ale nechtělo se mě. Teď je to jasné, určitě se vydám do dermastaru.

m
    martusi
    Účastník

Tak už mám po zákroku, MUDr. Páralová je opravdu profesionál, vše proběhlo bez problémů.

g
    giska
    Účastník

Něco přes 5tisíc mě stál celý obličej.  Bolestivé to nebylo, jen sem tam modřinka. Zotavení asi 4 hodiny, nesměla jsem si tu dobu lehat ani se předklánět.

f
    femuska
    Účastník

Byl ten zákrok bolestivý? A za jak dlouho se vám to zhojilo?

m
    martusi
    Účastník

Děkuji za tip, potřebuji konzultaci ohledně botolotoxinu. Zkusím si domluvit schůzku v Dermastar klinice.

g
    giska
    Účastník

Já si nechala vyplnit vrásky botoxem na klinice Dermastar u MUDr. Páralové. Jsem velmi spokojená.

rjap@seznam.cz
    Účastník

Příští týden si tam zavolám a domluvím si schůzku.Vypadá ta klinika velmi dobře.

opand@seznam.cz
    Účastník

Byla jsem na velice dobre klinice http://www.amarylliscentrum.cz vazne tym profesionalu.

rjap@seznam.cz
    Účastník

A kde jsi na tom byla.Ráda bych nakou dobrou kliniku která má dobré reference a samozřejmě i ceny.

opand@seznam.cz
    Účastník

Ja byla minulej tyden na odstraneni vrasek a jsem spokojena.Byla jsem na radiofrekvencnim omlazeni.

rjap@seznam.cz
    Účastník

Ahoj já jsem také z Prahy a ráda bych něco na odstranění vrásek kolem očí.

m
    michala69
    Účastník

Ahoj všem… Prosím o doporučení nějakého salonu, kde by mi perfektně a komplexně ošetřili pleť… Nejlépe Praha Jde mi hlavně o kvalitu Moc děkuji

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist