Estetické zákroky Praha a okolí

Femina.cz > Fóra > Krása > Estetické zákroky Praha a okolí

Zvolené téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e elousek.valousek a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505498
    k
    krisstaz
    Účastník

    ahoj v diskuzi, nepodstoupila jste některá na klinice http://www.abclinic.com facelift? Dost jsem si už na netu načetla ale zajímala by mě osobní zkušenost. Vidím tam, že teď mají tuto akci dokonce..https://www.abclinic.com/aktuality/vanocni-nabidka/

    • #514261

      Ahoj, Abclinic v Praze je naprosto skvělá volba. Doktorka Lovětínská je anděl… Já jsem byla nadšená od první konzultace 🙂 Takže neváhej… Už ses objednala? Nebo už jsi byla na zákroku?

  • #505134
    d
    danikk
    Účastník

    Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, už dlouho po tom toužím ale řekla jsem si že počkám až po dětech. No a teď konečně nastal ten čas, tak prosím poraďte kde jsou nejlepší 🙂

    • #505201
      k
      katkakatule
      Účastník

      No já jsem byla v Praze na ABClinic a kdybych měla někdy zase jít na estetický zákrok půjdu jedině tam. Pan doktor Lucák naprosto precizní, výsledek nad moje očekávání a celková péče a přístup na jedničku s hvězdičkou 😉

      • #505206
        d
        danikk
        Účastník

        Vážně? No tak to zní báječně 🙂 a nebála ses, neměla jsi pochyby?

        • #505208
          k
          katkakatule
          Účastník

          Když jsem šla na konzultaci tak samozřejmě, ale pan doktor mi všechno vysvětlil a když jsem odcházela tak jsem byla přesvědčená že jsem si dobře vybrala a už jsem se jenom těšila 🙂

          • #505227
            d
            danikk
            Účastník

            Jee no tak to doufám, že to budu mít tak jako ty, teď jsem z toho totiž trochu nervózní 🙂 děkuju moc za radu, objednám se na konzultaci.

          • #505228
            k
            katkakatule
            Účastník

            To je normální, ale pan doktor byl tak úžasný, že mě hned všechny obavy opustily 🙂

  • #496836
    m
    markurka5
    Účastník

    Když bych se chtěla zbavit hlubších vrásek, tak jsou efektivní i neinvazivní zákroky ?

  • #470057

    Když se tu řeší tyto služby v Praze, tak najdu tu někoho, kdo má zkušenost s Altos klinikou v Praze ?

  • #463109
    8
    89natalie
    Účastník

    Dobrý den, kde ste si nechali udělat v Praze liftingující nitě? Je jich tolik center nevím které je dobré a do kterého zajít. Porádíte mi děkuji

  • #462571
    K
    Karkolka
    Účastník

    No moje mamka byla Amaryllis centru, která sídlí v Praze 10  na Vinohradech a fungují už dlouho na trhu. Maj tam výborné doktory a personál je velice příjemný.

  • #462400
    i
    irishanova
    Účastník

    Hodně známé je Amaryllis centrum (www.amarylliscentrum.cz) kde dělají spoustu procedur a zákroků. Já jsem si je vybrala na základě rencenzí na estheticonu.

    • #469487
      m
      michala69
      Účastník

      Též jsem v amaryllis centru spokojená. Pigmentových skvrn jsem se zbavila a teď na podzim bych se chtěla začít zbavovat celulitidy a přemýšlím i nad botoxem, ale tím si nejsem úplně jistá 🙂

      • #470002
        i
        irishanova
        Účastník

        Kvůli čemu nad tím botoxem váháš ? Do jakého místa ho chceš aplikovat jestli můžu vědět ? Já si ho nechávám píchat do čela a paráda ! 🙂

  • #456475
    k
    kamila_sun
    Účastník

    Po létě se mi vytvořily nové a výrazné pigmentové skvrny. Máte někdo zkušenosti s chemickým peelingem a ke komu jít v Praze prosím? 🙂

    • #456640
      E
      ElenaM
      Účastník

      S chemickým peelingem mám dobré zkušenosti. Chodím na kliniku Amaryllis  a jsem velice spokojená. Paní doktorka Tokácsová se vším poradí a řekne ti, jaký zákrok pro tebe bude nejlepší 🙂 Já už po prvním ošetření vyděla rozdíl.

      • #456664
        k
        kamila_sun
        Účastník

        Děkuji podívám se na to. A jestli po prvním sezení, tak to by bylo fajn 🙂

  • #429510
    j
    jandulka25
    Účastník

    Děkuji za diskuzi ohledně vyplnění vrásek, na tento zákrok se chystám delší dobu, ale nechtělo se mě. Teď je to jasné, určitě se vydám do dermastaru.

  • #429445
    m
    martusi
    Účastník

    Tak už mám po zákroku, MUDr. Páralová je opravdu profesionál, vše proběhlo bez problémů.

  • #429270
    g
    giska
    Účastník

    Něco přes 5tisíc mě stál celý obličej.  Bolestivé to nebylo, jen sem tam modřinka. Zotavení asi 4 hodiny, nesměla jsem si tu dobu lehat ani se předklánět.

  • #429137
    f
    femuska
    Účastník

    Byl ten zákrok bolestivý? A za jak dlouho se vám to zhojilo?

  • #428900
    m
    martusi
    Účastník

    Děkuji za tip, potřebuji konzultaci ohledně botolotoxinu. Zkusím si domluvit schůzku v Dermastar klinice.

  • #428308
    g
    giska
    Účastník

    Já si nechala vyplnit vrásky botoxem na klinice Dermastar u MUDr. Páralové. Jsem velmi spokojená.

  • #421409
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Příští týden si tam zavolám a domluvím si schůzku.Vypadá ta klinika velmi dobře.

  • #421408

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Byla jsem na velice dobre klinice http://www.amarylliscentrum.cz vazne tym profesionalu.

  • #421407
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    A kde jsi na tom byla.Ráda bych nakou dobrou kliniku která má dobré reference a samozřejmě i ceny.

  • #421406

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ja byla minulej tyden na odstraneni vrasek a jsem spokojena.Byla jsem na radiofrekvencnim omlazeni.

  • #421405
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahoj já jsem také z Prahy a ráda bych něco na odstranění vrásek kolem očí.

  • #421365
    m
    michala69
    Účastník

    Ahoj všem… Prosím o doporučení nějakého salonu, kde by mi perfektně a komplexně ošetřili pleť… Nejlépe Praha Jde mi hlavně o kvalitu Moc děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist