Eshop Unimoda

Femina.cz > Fóra > Móda > Eshop Unimoda

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alecca a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509958
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, taky bych se prosím ráda zeptala… Máte někdo zkušenost s funkčními tričky od https://www.baridiwear.cz/? Jak se vám tento shop osvědčil? 🙂 Já mám od nich leginy, ale ta trička bych taky ráda zkusila. Tak budu ráda za info.

  • #479678
    m
    michala69
    Účastník

    A co třeba different ? Tam mají taky pěkný výběr značkových věcí. Já jsem byla s tím co mi přišlo maximálně spokojená 🙂

  • #476610
    B
    Bulickova.h
    Účastník

    Kdybyste nekdo chteli, tak mam na Unimodu slevovy kod na 5%. 😉 Plati do konce kvetna.

    Kod: styl5

     

  • #454348
    i
    irishanova
    Účastník

    Jéé tak mi prosím pak napiš jak jsi byla spokojená, taky bych od nich něco chtěla takže budu ráda za doporučení 🙂

    • #455672

      Tak v pátek ráno jsem dělala objednávku a v pondělí už u mě zvonil pošťák, že mám balíček, takže to byl teda fofr :D. Jinak boty jsou stejně boží jako kabelka a včera jsem dělala další objednávku, protože měli super kousek v akci a povedlo se mi ho dostat ! Takže mám obrovskou radost, že budu mít luxusní kousek za pusu takže určitě tady ten eshop můžu doporučit http://www.unimoda.cz

      • #456236
        i
        irishanova
        Účastník

        Tak už mám taky objednáno .. tak jsem zvědavá jestli mi to bude všechno sedět .. objednala jsem si toho poměrně dost, ale cenově je to fakt mazec 😀 a za tu cenu co jsem si tady pořídila tolik věcí, tak bych jinde v obchodě pořídila akorát nějaký světřík a tričko

        • #457103

          Jak jsem objednávala naposledy, tak jsem dostala slevový kód na další nákup, tak ho zkus 🙂 10% je dost na ty jejich kousky 🙂 stačí když si tam zadáš UNIM10 a mělo by se ti to načíst 🙂

          • #459547
            i
            irishanova
            Účastník

            Můžu se tě jeětě zeptat jestli se nějak orientuješ v těch aukcích ? V kolik a jaký den tak probíhají ?

  • #453475

    jéé .. já s ním zkušenost teda nemám, ale už jsem si z něj objednala boty a kabelku, tak jsem zvědavá kdy mi věci přijdou  a jestli mi botky padnou .. tak pak můžu napsat 🙂

  • #450231
    i
    irishanova
    Účastník

    Zdravím, chtěla bych se poptat jestli bych tu našla někoho, kdo tu nakupuje z tohoto eshopu ? Dívala jsem se na jejich stránky a hrozně mě některé kousky zaujaly, ale moc nerozumím tomu, že potom spadnou do „aukce“ ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist