Erotický dárek pro partnera

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Erotický dárek pro partnera

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493348
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Doporučuju koupit tento gel https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-lepsi-erekci/shunga-dragon-cream-60ml. Ten je senzační 🙂 Já jsem ho koupila a prostě paráda. Taky jsem nadšená 🙂

    • #494401
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jojo, ty jejich speciálky jsou super. Já si sama sobě kupuju ten pro zúžení vaginy. A je to super, chlap říkal, že je fakt poznat rozdíl 🙂

  • #476724
    r
    renata.2k
    Účastník

    Mate nejaky typ co by potesilo partnera i na vyroci?

    • #476794
      d
      dariMol
      Účastník

      Ten eroticky darek by nemusel byt spatny napad :-))) a rozhodne bych se v tom rovnou nebala experimentovat! Jukni na e-kondomy.cz, to je treba zrovna moje oblibena stranka.

    • #476782
      b
      bobulka889
      Účastník

      No zrovna nejaky ten eroticky darek 😀 ale pokud hledas neco konkretniho, kazdy ma vkus v necem jinem, co ho zajima co se mu libi, tak trochu tezko radit :-))

  • #473871
    m
    michala69
    Účastník

    Co na to vaši protějšci vůbec řekli ?

  • #468783
    g
    gys22231
    Účastník

    Moje žena má doma tohle http://www.erosstar.cz/satisfyer-pro-2-next-generation–idz9358 a je to naprostá bomba

  • #468648

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj rád bych koupil ženě nějakou hračku.Nejlépe třeba do vany či sprchy.Vůbec mě nic nenapadá co jí koupit.

    • #468685
      r
      rjapseznam-cz
      Účastník

      Pročti si na netu nějaké diskuze a určitě něco vybereš.

  • #465397
    J
    Jill45
    Účastník

    Ahoj, my nakupujeme na -ekondomech. Koukni na jejich stránky, určitě něco vybereš. Mají toho tam spoustu 😉

  • #465348
    M
    Marťule0
    Účastník

    Holky, sháním nějaký erotický dárek pro partnera. zatím přesně nevím co by to mělo být…ale jsou nějaké stránky, kde bych mohla kouknout?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist