Elektronické cigarety

Femina.cz > Fóra > Móda > Elektronické cigarety

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

• Autor
    M
    MakMak
    Účastník

Jj, taky jsem v týdnu na vapemania objednala. Mají teď senzační nabídku a ceny. Koupila jsem tam příchutě chlapovi k vánocům, tak jsem zvědavá, co na to bude říkat 🙂

H
    Hanička45
    Účastník

Tak děkuji za tip, hned jsem si je objednala, slevy mají super 🙂

V
    VandaS
    Účastník

No já nemám vyhraněnou značku, ale elektronické cigarety od Vapemania kouří kamarádka a moc si je chválí. Taky jsem si je už objednala.

H
    Hanička45
    Účastník

To je fakt, vidíš, to mě ani nenapadlo 🙂 Doporučíš mi nějakou konkrétní značku?

V
    VandaS
    Účastník

Dobrý den, díky za tip 🙂 Kouřím je pravidelně, podle mě jsou lepší než klasické cigarety a člověk po nich nesmrdí.

i
      irishanova
      Účastník

Jaké kouříš příchutě jestli se můžu zeptat ? 🙂 A mícháš si je sama nebo si kupuješ rovnou ty namíchané ?

m
        michala69
        Účastník

To je Iris hodně individuální a je lepší se řídit podle sebe, jaké máš chutě a podle toho si vybrat 🙂 nebo se prostě podívat a co tě bude lákat tak si objednat, na vapemanii to mají teď za hodně dobré ceny

V
    Viola_S
    Účastník

Zdravím, dneska mi kamoška poslala odkaz na elektronické cigarety https://www.vapemania.cz/. Je spuštěný nový web a mají hodně slev.

H
    Hanička45
    Účastník

Zdravím, kouříte elektronické cigarety? Kde kupujete náplně?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist