E-kondomy

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > E-kondomy

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jessuska a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #485250
    j
    jessuska
    Účastník

    Koukám, že jsou to hodně oblíbený stránky, tak si tam taky vyberu nějakou hračku k výročí 😛 😀 díky moc!!

  • #484921
    l
    libenka789
    Účastník

    Ahoj, já mám stránku e-kondomy moc ráda. Objednávám jen tam. Kondomy, lubrigační gely, masážní oleje a i pár hraček pro moje potěšení od nich mám.. Top. Naprostá  spokojenost 🙂

  • #481881

    Používáte k vibrátorům i lubrikační gely ? Jsou na to nějaké spešl nebo je jedno jaký použiju ?

  • #481231
    A
    Alecca
    Účastník

    Já jsem si koupila tyto https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/satisfyer-balls-c03-double-3-pack a jsou super, mě teda vyhovují moc.

  • #479702
    m
    michala69
    Účastník

    Záleží, co konkrétního hledáš nebo jakou máš představu 🙂 taky nakupuju přes ekondomy, protože jednak mají velký výběr, pořád nějaké novinky a hlavně ty věci mají o dost levnější oproti ostatním eshopům

    • #480572
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jo, to je pravda. Taky jsem se na ty e-kondomy dívala a taky teda musím říct, že jsem nadšená tou nabídkou. Chci zkusit venušiny kuličky. Jaký koupit? Maji několik tipy. Jaký se osvědčily vám?

  • #479263
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky, na e-kondomy nakupuju docela často a musím teda říct, že i ráda. Vždycky si tam vyberu. Mají tam snad vše… Kondomy, lubrikanty, hračičky… Fakt vše 🙂

    • #479964
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jakou hračičku máte doma nejoblíbenější?

  • #478599
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahojky holky, měla bych dotaz… Docela si pohrávám s myšlenkou, že bych náš sexuální život okořenila. Koukala jsem na net a hodně mě zaujala tato stránka https://e-kondomy.cz/. Máte s ní zkušenosti? Jsou diskrétní?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist