Dovolená v zimě

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Dovolená v zimě

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Mayla a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483130
    M
    Mayla
    Účastník

    Koukala jsem, že se teďka ve velkém jezdi na Zanzibar, Maledivy a do Dubaje jo a taky Mexiko. No prostě samé lepší destinace.

  • #482272
    n
    nelavas
    Účastník

    Taky jsme chtěli vyrazit, ale korona nám to zahamtla…

  • #482239
    e
    elisska
    Účastník

    Taky bych strašně ráda někam vyrazila, když nechtějí povolit sjezdovky tak se na to asi vyprdnem.

  • #481555
    i
    irishanova
    Účastník

    Nechám ti tady Jarko odkaz, tak na něj mrkni. Mají silvestrovskou akci, ovšem nevím jak na tom budou s volnými místy, když je to takhle na poslední chvíli, ale když si tam zavoláš, tak se dozvíš víc 🙂 http://www.resort-snezne.cz

  • #481251
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Někde jsem tu četla o resortu Sněžné, který si dámy hodně chválili, tak se zkus mrknout na ten, Zkušenost s ním nemám, ale dívala jsem se na jejich stránky a je fakt, že vypadá moc hezky

    • #481863

      Ještě volná místa mají, původně měli jeden termín té akce, teď to mají rozdělené na dva termíny a když jsem si tam volala a dělala rezervaci, tak ještě místo bylo 🙂

  • #481012
    J
    Jarka50
    Účastník

    Pěkný den, rádi bychom s přítelem začátkem příštího roku odjeli někam na dovolenou, nejlépe na nějaký penzion nebo resort v oblasti Vysočiny. Neměl by tu někdo z vás nějaké doporučení, kde je to opravdu hezké ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist