dovolená u moře

Femina.cz > Fóra > Cestování > dovolená u moře

Zvolené téma obsahuje celkem 36 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hqopqwjcnrcasp a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517028
    h
    hqopqwjcnrcasp
    Účastník

    Pokud hledáte jedinečnou a nezapomenutelnou exkurzi, doporučil bych vám navštívit stránku chernobylstory.com, která nabízí exkurze do Černobylu https://chernobylstory.com/cz/. Tato exkurze vám umožní prozkoumat oblast, která byla opuštěna po tragické jaderné havárii v roce 1986. Na webu najdete různé možnosti exkurzí, včetně jednodenních výletů i vícedenních dobrodružství, které vám umožní prozkoumat nejen zónu vyloučení, ale také opuštěné město Pripjať, reaktor a mnoho dalších zajímavých míst spojených s touto katastrofou. Exkurze jsou plně organizované a zahrnují veškerou potřebnou výbavu pro bezpečný průzkum oblasti. Tato exkurze je jedinečná příležitost prozkoumat dějiny moderní doby a získat nezapomenutelný zážitek.

  • #517027
    w
    wrycqnv
    Účastník

    Zajímalo by mě, jaké zajímavé a neobvyklé exkurze bych mohl podniknout, abych prozkoumal něco jedinečného a odlišného od běžných turistických tras. Mám zájem o místa s bohatou historií, která jsou zároveň spojena s nějakými významnými událostmi. Rád bych zažil něco, co není jen obyčejná prohlídka, ale něco, co mi poskytne hlubší pochopení místa a jeho příběhu. Mohli byste mi prosím doporučit nějaké exkurze, které by odpovídaly mým zájmům, případně nějaké, které jsou považovány za skutečně unikátní a možná trochu dobrodružné? Zajímají mě především exkurze, které bych mohl podniknout ve východní Evropě.

  • #508387
    m
    michaela77
    Účastník

    Chci takový, kterýmu nebudou moc rachtat kolečka, znáte to, jaký máte co vám to tolik nedělá?

    • #508784
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Koukni určitě na ten eshop nejkufry.cz o kterým jsem psala, mají kvalitní kufry a já mám kolečka krásně tichý 🙂

      • #511210
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Taky mám teď kufr, který má hrozně hlučná kolečka a už se mi s ním ani nechce nikam jezdit, jakou značku teda konkrétně máš co má ty kolečka kvalitní?

        • #512185
          S
          SarkaKiska
          Účastník

          Mám od nich kufr Snowball, aly myslím že mají jenom kvalitní značky takže bych se nebála vybírat podle toho co se ti tam líbí 🙂

    • #508455
      k
      katkakatule
      Účastník

      Jojo to znám, to dělají nekvalitní kolečka. Jestli máte tip na dobrou značku sdílejte 🙂

  • #503026
    N
    Nivea
    Účastník

    A co malý kufr co se může vzít do letadla jako příruční zavazadlo?

    • #503211
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Koukni na https://www.nejkufry.cz/ tam určitě vybereš. Já mám od nich dva kufry, jeden velkej a jeden malej a jsem s nima moc spokojená 😉

      • #508291
        l
        lenana
        Účastník

        Odtud mám kufr a jsem s ním spokojená, předtím jsem měla takový co byl po roce nepoužitelný a tenhle slouží dobře.

      • #503522
        N
        Nivea
        Účastník

        Maj fakt dobrej výběr, děkuju moc, už mám objednávku na cestě tak se těším až mi přijde 🙂

  • #500864
    b
    bertikber
    Účastník

    Já mám kufr už asi 15 let a už se za něj fakt stydím, takže jsem ráda za tip mají moc hezkej výběr 🙂

  • #495483
    m
    milka8
    Účastník

    Chystáme se na dovolenou a sháním nový kufr, nějaký pořádný co vypadá dobře a vydrží, poradíte?

  • #475970
    i
    irishanova
    Účastník

    No nejenom letos, ale bůh ví jak dlouho se k moři nedostaneme kvůli tomu co se děje, tak jsem se už začala dívat na nějakou dovču u nás a zatím to vidím na Vysočinu, tak se mě zaujala asi nejvíc.

    • #476019
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Přesně jak píšeš, letos to nikde jinde než na dovču po Česku nebude, aspoň se podpoří naši podnikatelé, to není vůbec od věci , bude to potřeba.

  • #473999

    Eva Studená
    Účastník

    Já se teda na moře nijak nefixuji 🙂 Spíše by mi udělal radost dovolená v Paříži a třeba jen na pár dní v pěkném hotelu.

  • #439471
    j
    jarsmrcka
    Účastník

    Dobrý den, dámy. Možná malinko odbočím od tématu… Už jsem si nevěle rady a tak jsem se registroval zde mezi diskutující převážně ženy 😉 Vybírám pro manželku cestovní kufr, tak jsem pojal podezření, že byste mi mohli pomoci s výběrem kufru. Chystáme se na dělší cestu… váhám jak velké zavazadlo mám manželce koupit… začal jsem jak se říká „googlit“ a vypadlo na mě pár příspěvků… třeba na kufry a zavazadla mají dokonce „nerozbitné“ jak píší. Je tam velká nabídka… zaujal mě třeba tento Gladiator. Co myslíte dámy je to vhodný dárek?

  • #428458
    c
    cestovatel
    Účastník

    Mám zkušenost s 1.Cestovní, jsou tam moc ochotné a milé děvčata a dobře mi poradili s dovolenou v Egyptě

     

  • #428343
    m
    martusi
    Účastník

    Na jejich stránkách http://www.yachtwedding.com jsem si toho načetla dost, ale lepší je poptat se na osobní zkušenosti. Takže jsem ráda když se dozvím něco zajímavého.

  • #428301
    g
    giska
    Účastník

    Kamarádka se v loňském roce vdávala na Mauriciu a využila služeb cestovky Yachtwedding. Byla naprosto spokojená, vše proběhlo výborně. Největší pomoc pro ně byla, že poskytují českou asistenci.

  • #428222
    j
    jandulka25
    Účastník

    V loňském roce jsme spojili exotickou dovolenou spolu se svatbou. V ten moment nám to připadalo romantické. Dostali jsme doporučení na cestovku Yachtwedinng, protože jsme potřebovali českou asistenci a oni ji jako jediní nabízí automaticky. Také nám pomohli s výběrem hotelu. Ten byl pro nás velmi důležitý, chtěli jsme mít co nejvíc soukromí. Doporučili nám PARADISE COVE 5*. Byla to velmi dobrá volba, byl to luxusní hotel pouze pro dospělé, užili jsme si absolutního klidu a romantiky.

  • #428058
    m
    martusi
    Účastník

    Rádi bychom s přítelem spojili  exotickou dovolenou a svatbu. Uchvátil nás Mauricius. Má někdo zkušenost nebo tip na někoho kdo je schopen to zařídít?

  • #422871
    a
    adeele
    Účastník

    Do starého fóra se dostaneš na čtení.

  • #422360
    p
    poborna44
    Účastník

    Není zač, ráda jsem vám pomohla. Tak ať vám dovolená vyjde. 🙂 A kdyžtak pak napište, jak se vám dovolená líbila. 🙂

  • #422359
    m
    misulkag
    Účastník

    Super, moc vám děkuji. Vyzkouším to. Líbí se mi tam spoustu zájezdů, tak už s přítelem vybíráme. 🙂

  • #422358
    p
    poborna44
    Účastník

    Bezproblémová. Neměla jsem žádný problém a všechno šlo hladce a plánuji už další dovolenou přes tuto cestovku. Snad vám to pomůže.

  • #422255
    m
    misulkag
    Účastník

    Dívala jsem se tam a je tam spoustu pěkných nabídek na dovolenou, jen se chci zeptat jaká byla komunikace se zákazníky a starost o zákazníka? 🙂

  • #421974
    p
    poborna44
    Účastník

    Tak se podívejte na stránky http://www.dovolena-cviceni.cz , tam najdete spoustu alternativ dovolených a můžu potvrdit, že jsem s nimi byla spokojená. 🙂

  • #420442
    p
    poborna44
    Účastník

    Já mám osobní zkušenost s CK Capro. A nemůžu si stěžovat, dovolená byla krásná a vše proběhlo bez problémů. Ale podívej se na googlu, takových cestovek je spousta. Určitě si některou vybereš.

    • #421889
      m
      misulkag
      Účastník

      Na googlu jsem už hledala kvantum cestovek, ale kdo má vědět, která z nich je nejlepší, tak jsem chtěla zkusit, jestli náhodou někdo tady nemá osobní zkušenost, víte?

  • #420432
    m
    misulkag
    Účastník

    Na minulém fóru jsem se ptala, jestli někdo neznáte nějakou dobrou cestovku, s kterou by se dala zařídit aktivní dovolená s nějakým program. Jóga, zumba, atd. Bohužel jsem si nestihla přečíst příspěvky. Tak děkuji za odpovědi. 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist