dovolená u moře

Femina > Fóra > Cestování > dovolená u moře

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpověďí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel M Monika Kalousová a poslední změna proběhla před 2 měsíce, 2 týdny.

• Autor
    c
    cestovatel
    Spolupracovník

Mám zkušenost s 1.Cestovní, jsou tam moc ochotné a milé děvčata a dobře mi poradili s dovolenou v Egyptě

m
    martusi
    Spolupracovník

Na jejich stránkách http://www.yachtwedding.com jsem si toho načetla dost, ale lepší je poptat se na osobní zkušenosti. Takže jsem ráda když se dozvím něco zajímavého.

g
    giska
    Spolupracovník

Kamarádka se v loňském roce vdávala na Mauriciu a využila služeb cestovky Yachtwedding. Byla naprosto spokojená, vše proběhlo výborně. Největší pomoc pro ně byla, že poskytují českou asistenci.

j
    jandulka25
    Spolupracovník

V loňském roce jsme spojili exotickou dovolenou spolu se svatbou. V ten moment nám to připadalo romantické. Dostali jsme doporučení na cestovku Yachtwedinng, protože jsme potřebovali českou asistenci a oni ji jako jediní nabízí automaticky. Také nám pomohli s výběrem hotelu. Ten byl pro nás velmi důležitý, chtěli jsme mít co nejvíc soukromí. Doporučili nám PARADISE COVE 5*. Byla to velmi dobrá volba, byl to luxusní hotel pouze pro dospělé, užili jsme si absolutního klidu a romantiky.

m
    martusi
    Spolupracovník

Rádi bychom s přítelem spojili  exotickou dovolenou a svatbu. Uchvátil nás Mauricius. Má někdo zkušenost nebo tip na někoho kdo je schopen to zařídít?

a
    adeele
    Spolupracovník

Do starého fóra se dostaneš na čtení.

p
    poborna44
    Spolupracovník

Není zač, ráda jsem vám pomohla. Tak ať vám dovolená vyjde. 🙂 A kdyžtak pak napište, jak se vám dovolená líbila. 🙂

m
    misulkag
    Spolupracovník

Super, moc vám děkuji. Vyzkouším to. Líbí se mi tam spoustu zájezdů, tak už s přítelem vybíráme. 🙂

p
    poborna44
    Spolupracovník

Bezproblémová. Neměla jsem žádný problém a všechno šlo hladce a plánuji už další dovolenou přes tuto cestovku. Snad vám to pomůže.

m
    misulkag
    Spolupracovník

Dívala jsem se tam a je tam spoustu pěkných nabídek na dovolenou, jen se chci zeptat jaká byla komunikace se zákazníky a starost o zákazníka? 🙂

p
    poborna44
    Spolupracovník

Tak se podívejte na stránky http://www.dovolena-cviceni.cz , tam najdete spoustu alternativ dovolených a můžu potvrdit, že jsem s nimi byla spokojená. 🙂

p
    poborna44
    Spolupracovník

Já mám osobní zkušenost s CK Capro. A nemůžu si stěžovat, dovolená byla krásná a vše proběhlo bez problémů. Ale podívej se na googlu, takových cestovek je spousta. Určitě si některou vybereš.

m
      misulkag
      Spolupracovník

Na googlu jsem už hledala kvantum cestovek, ale kdo má vědět, která z nich je nejlepší, tak jsem chtěla zkusit, jestli náhodou někdo tady nemá osobní zkušenost, víte?

m
    misulkag
    Spolupracovník

Na minulém fóru jsem se ptala, jestli někdo neznáte nějakou dobrou cestovku, s kterou by se dala zařídit aktivní dovolená s nějakým program. Jóga, zumba, atd. Bohužel jsem si nestihla přečíst příspěvky. Tak děkuji za odpovědi. 🙂

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist