Doplňky stravy

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Doplňky stravy

Zvolené téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486603
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já užívám bio vitamín C od VitasLife ve formě prášku z mletých plodů aceroly.

  • #486414
    k
    katkakatule
    Účastník

    Tak musím ještě jednou poděkovat za radu, ta Osmička je fakt skvělá, rozhodně si jí budu kupovat pravidelně.

    • #486491
      h
      hancanov
      Účastník

      Tak to jsem ráda, že seš spokojená 😉

  • #485621
    m
    milka8
    Účastník

    Mně pomohlo s únavou doplňování železa.

  • #485501
    k
    katkakatule
    Účastník

    Poradíte doplňek stravy, který by mi dodal energii a pomohl mi se soustředěním?

    • #485537
      h
      hancanov
      Účastník

      Já piju Osmičku, je to v podstatě takovej přírodní energetickej nápoj. Je v něm např. matcha, guarana, mct olej atd. Říkají mu brainhack drink a musím říct, že je to fakt trefný. Dokáže mě nakopnout na celej den.

      • #485538
        k
        katkakatule
        Účastník

        To vypadá fakt dobře, o tom jsem ještě neslyšela. A to se nedá koupit v kamenným obchodě?

        • #485543
          h
          hancanov
          Účastník

          Nene jenom tady přes ten e-shop. Já už mám zaplacený předplatný, takže mám vždy 15% slevu a přijde mi balíček až domů, takže mi to nakonec přijde i pohodlnější.

          • #485554
            k
            katkakatule
            Účastník

            Aha, no to je fakt zajímavý to rozhodně zkusím. Díky za tip, jsem na to teď fakt hodně zvědavá.

          • #485555
            h
            hancanov
            Účastník

            Rádo se stalo 😉 dej vědět, jak to na tebe působí a jak jsi spokojená

  • #485473
    f
    femuska
    Účastník

    Altaherba má v nabídce dezinfekční směs s citronovým olejem. Je velmi příjemná, hezky voní a hlavně nevysušuje pokožku.

  • #485391
    R
    Rikina
    Účastník

    Sirup ze 14 bylin jsem objednala. Syn je často nachlazený, zkusím mu posílit imunitu přirozeně.

  • #485271
    j
    jandulka25
    Účastník

    Kapky dávám i svým dětem, jsou už ve škole. Na posílení imunity skvěle fungují.

  • #485146
    g
    giska
    Účastník

    A můžou ty kouzelné kapky i děti?

  • #485025

    kvapik
    Účastník

    Od Naturevia bereme vitamín D3, mají ho ve formě kapiček i pro ty nejmenší, osvědčil se nám, protože nezpůsobuje problémy s trávením.

  • #484969
    j
    jandulka25
    Účastník

    Co se týká posílení imunity, tak máme dobrou zkušenost s kouzelnými kapkami od http://www.altaherba.cz.

  • #484954
    N
    Nivea
    Účastník

    Poradíte něco proti únavě a bolesti hlavy?

  • #484780
    J
    Jarka50
    Účastník

    Je to jeden z nejlepších výrobců doplňků a složení mají opravdu kvalitní, rozhodně si nekupuj žádné náhražky, co ti v lékárně. Zhruba přes užívám tu jejich omegu a musím zaklepat, že jsem nebyla nijak nemocná http://www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/omega-3-one-a-day/

    • #484887
      n
      nanna
      Účastník

      Aha, tak moc díky za odpověď. Chci právě zkusit tu Omegu 3 a ještě vitamín D.

  • #484693
    n
    nanna
    Účastník

    Máte někdo zkušenost s doplňky stravy od Naturevia? Viděla jsem na ně reklamu na internetu, tak by mě zajímalo jestli jsou kvalitní, jestli je někdo užívate? Díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist