Domácí vinotéka

Femina.cz > Fóra > Vaření > Domácí vinotéka

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 3 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #479977

    S dovolením se připojím, ale s trošku něčím jiným, jak jsou na tom ty elektrické otvíráky na víno ? Chtěla bych ho koupit našim, ale něco lepšího než měli, protože se jim hnedka rozbil a špunt prostě z láhve nevytáhl, přišlo mi to hrozně slabé, tak budu ráda za nějaký tip.

    • #480014
      i
      irishanova
      Účastník

      Mám tady tenhle a když si vezmu jak dlouho ho máme a kolik lahví jsem s ním už otevřela 😀 tak funguje jak má 🙂 http://www.orava.eu/cz/elektricky-otvirak-vina-wo-7

      • #480305
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Mám úplně ten stejný a taky jsem s ním zatím neměla problém 🙂 pokud začne špatně tahat, tak je to signál pro výměnu baterek 😉

        • #480652
          i
          irishanova
          Účastník

          Přesně jak píšeš, tady tenhle je super. Předtím ani nevím od jaké značky jsem ho měla, ale to byla tragédie …

  • #475730
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, potřebuju poradit… Chceme si koupit domácí vinotéku. Na co se při výběru zaměřit? Díky moc za rady.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist