Digestoř

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Digestoř

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (5 hlasů) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 2 týdnů.

• Autor
    M
    Misanecek
    Účastník

Ahoj, mám jen takový oplňující dotaz… Vím, že Faber vyrábí i digestoře, které jsou vhodné do pasivních domů. Mají tyto kousky v nabídce i na faber eshop? Já bych ji chtěla koupit tam, protože to vypadá, že ti jejich pracovníci jsou na Faber fakt profíci.

L
    Lilianna
    Účastník

Určitě mu zavolej – 773 752 924 a nebo na jejich stránkách v pravém dolním rohu je ikonka na poslání dotazu… I tak se dá 🙂 https://www.faber-eshop.cz/

M
    Misanecek
    Účastník

Holky, díky moc… Takže myslíte, že tam můžu zavolat a že mi teda poradí, jo?

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Prosím mám dotaz… Dělám reko kuchyně a ráda bych měla i digestoř. Jen nevím, jakou vybrat. Ty Faber jsou moc pěkné, i cena je skvělá… Ale je někdo, na koho se můžu obrátit, kdo této značce rozumí, aby mi pomohl s výběrem?

l
      libuse86
      Účastník

Ahoj, na stránkách Faberu je kontakt na pana Růžičku. Tomu zavolej, já jsem to před koupí taky tak udělala a on mi velmi ochotně poradil, jaká digestoř by pro nás byla vhodná.

z
    zvonilka
    Účastník

Tak my máme tuto – https://www.faber-eshop.cz/e-shop/faber-inca-lux-glass-eg8-xwh-a70. Vybrali jsme si ji hlavně díky jejímu designu. Jinak táhne perfektně a nehlučí 🙂

L
    Lilianna
    Účastník

Tak já jsem se zaměřila hlavně na její výkon, pak taky na to, aby nebyla moc hlučná a hlavně taky na to, jak vypadá, aby se mi prostě líbíla. Jinak my jsme si vybrali digestoř Faber, ta tohle všechno splňovala.

l
    libuse86
    Účastník

my jsme dřív vždy měli digestoř, která byla hlučná a vůbec netáhla… Raději jsem ji ani nezapínala, bylo to zbytečné. Do nové kuchyně jsme si ale pořídili digestoř Faber. Ta je za výbornou cenu, nehlučí a má neskutečný tah.

M
    Misanecek
    Účastník

Dobrý den, zařizuji kuchyň a potřebuji poradit ohledně digestoře…Na co se zaměřit při jejím výběru? Děkuji.

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist