Dieta

Femina.cz > Fóra > Sport > Dieta

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m mishelka78 a poslední změna proběhla před 4 týdny, 1 dnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514955
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj, já mám zkušenost s ketofitem. Zhubla jsem během 2 měsíců 14 kg. Do toho jsem poslední měsíc i cvičila. Váha šla hezky dolů, motivace se mě držela kvůli rychlým výsledkům. Držím se dál i po půl roce. Nejvíc mi vyhovovaly tyčinky, kaše, polévky 🙂

    • #517489
      m
      mishelka78
      Účastník

      Také jsem byla na Ketofit dietě a byla jsem s ní asi spokojenější než s ostatními. Za první má nejméně sacharidů, takže se s ní hubne nejlépe a potom mi i tedy o dost více chutnaly pokrmy. Dnes si ještě kupuji jejich koktejly a třeba panna cottu nebo i nějaké pudingy, těsto na pizzu, to mi moc chutnalo. 🙂

      • #517633
        m
        marianana
        Účastník

        Tohle potřebuju. Čeká mě za tři měsíce svatba nejlepší kamarádky a potřebovala bych shodit. Přece jen bude spousta fotek a ráda bych vypadala pěkně. Přidala jsem více pohybu, ale jde to pomalu. S čím nejlépe začít?

        • #517783
          m
          mishelka78
          Účastník

          Osobně miluji jejich koktejly a ty si kupuji do dnes, tento je výborný https://www.ketofit.cz/vanilkovy-proteinovy-koktejl-20-porci, mají ale i jahodu, čokoládu nebo banán. Zasytí mě na 2-3 hodiny a ještě díky němu hubnu. Případně mají i balíček na vyzkoušení nebo pak na 2, 3 nebo 4 týdny. 🙂 U každého máte napsané co obsahují. Věřím že se Vám povede shodit do svatby to co potřebujete. 🙂

  • #512427
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    Mně se hodně kvalita pleti zlepšila od té doby co užívám kolagen od Natural protein. Chtěla jsem něco přírodního a zdravého a tohle je super, má výborné přírodní příchutě a opravdu se mi viditelně zlepšila pleť i vlasy. Jestli máš pocit, že si po dietování celkově nějak oslabená tak výborný je taky jejich nápoj Supergreens 😉

    • #512493
      k
      katkakatule
      Účastník

      No to vypadá moc dobře, líbí se mi, že to mají s přírodníma příchutěma a ten supergreens nápoj určitě taky zkusím, díky 🙂

  • #512374
    k
    katkakatule
    Účastník

    Mně se podařilo zhubnout ale mám pocit, že se mi to odrazilo na pleti, že už není tak pevná a pružná. Nemáte tip jak ji dát zase do pořádku, třeba nějaký doplněk stravy nebo tak?

  • #510025
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, jojo, určitě 🙂 Když sáhneš po proteinové dietě, tak je krásně čas na to, dostat se do formy do plavek 🙂 A já taky mohu doporučit tuto dietu. Je skvělá, krásně se s ní hubne a jídla jsou moc dobrá, chutná a zasytí 🙂

    • #511456
      P
      Penny
      Účastník

      Za mě je ketodiet nejlepší dieta, kterou na lze koupit. Ano, na trhu je jich celá řada, ale tato dieta je skvělá v tom, že má opravdu velmi chutná jídla i koktejly. Dokonce mají i doplňkové vaci, jako je zdravé mlsání. Třeba jejich proteinové tyčinky jsou dokonalé. No a co se týká ceny, tak teď mají na některé hubnoucí programy i 15% slevu 🙂

      • #511719
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Ketodiet je super v tom, že oni mají pořád nějaké akce 🙂 Třeba teď mají do neděle na všechny proteinové polévky slevový kód 20NAPOLEVKY. Celé balení vás tak místo původních 439 Kč vyjde na 351 korun, což si myslím, že je skvělá úspora 🙂

  • #503816
    m
    markurka5
    Účastník

    Máte lepší, když začnete pořádně makat ;). Za ty peníze co utratíte za diety si můžete koupit něco, co vám zůstane doma. Tak raději se koukněte na fitham.cz a udělejte si radost tam 😉

  • #502812
    l
    luciosek415
    Účastník

    Znáš keto dietu? Jestli ně, tak to hned naprav 🙂 Já mám tady tuto http://www.ketodiet.cz a nemužu si ji vynachválit, opravdu mi moc pomohla.. Mají super balíčky nebo dietní plány.. a opravdu se dá účinně zhubnout 🙂

  • #496442
    J
    JaninaR
    Účastník

    Ahoj baby, léto se blíží a já začínám být nervózní, že se sebou nestíhám nic do léta udělat, protože jsem nedodržela předsevzetí a nezačala jsem hned v lednu :(. Myslíte, že když teď začnu s nějakou dietou, tak s tím ještě něco půjde udělat ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist