Detoxikace

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Detoxikace

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M MájinkaS a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #474540
    M
    MájinkaS
    Účastník

    <p style=“margin: 0px; font-stretch: normal; font-size: 11px; line-height: normal; font-family: Calibri; color: #000000;“>Zdravím, já vždy užívám 2 měsíce, ale vím, že ho můžete užívat i dlouhodobě.</p>

  • #474539
    A
    Adelinda
    Účastník

    Holky a jak dlouho se užívá, aby byl efekt detoxu? A dá se např. užívat i dlouhodobě, nevíte?

  • #474415
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Ahoj, já mám s doplňkem stravy – Ostropestřec forte taky výbornou zkušenost. Pomáhá hlavně ozdravit játra a je přírodního původu, takže do sebe nedáváš žádnou chemii.

  • #474393
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Doporučuji https://gigalekarna.cz/produkt/swiss-naturevia-ostropestrec-forte-60-kapsli/. Obsahuje přírodní látku – Ostropestřec mariánský, který je antioxidant a chrání buňky před oxidačním poškozením, čímž přispívá k ochraně organismu před vnějšími vlivy. Navíc napomáhá čistit a ozdravovat játra a o to nám při detoxikaci vlastně jde. <span style=“color: #000000; font-family: Calibri; font-size: 11px;“> </span>

  • #474382
    A
    Adelinda
    Účastník

    Zdravím, máte prosím zušenost jak nejlépe detoxikovat tělo po svátcích? Děkuji za tipy.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist