DETOX

Femina.cz > Fóra > Zdraví > DETOX

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Ludmila Chrtoňová a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #486492

    Petra Kunzová
    Účastník

    Ahojte holky, vidím tady různé tipy. Ostropestřec cena přes tísícovku – OK, aby to bylo k nečemu tak to musíš dobrat, což podle informací z webu bude trvat 9 měsíců, což je hodně nekomfortní – známe se ženy, na užívání prášku moc nejsme.  Wurmex – 499 Kč, 10 pilulek  – to mi zase příjde možná málo, můžete mi napsat své zkušenosti?

    • #487523

      Peti, vyzkoušejte ten wurmex. My už máme za sebou hodně připravku a wurmex se mi zda nejvíce efektivnější. Viděla jsem na sobě i změnu třeba v náladě, nebyla jsem tolik unavená, žádné problémy s žaludkem. Za mě super cena i výsledek.

  • #486389

    Adéla Pifková
    Účastník

    Jednou ročně nasadím wurmex – přidám link pro bližší info https://wurm-ex.cz/

    • #487522

      Wurmex máme s manželem vyzkoušený a jsme s nim oba dva velmi spokojení. Používáme jako jako jarní detoxikaci.

  • #484778
    i
    irishanova
    Účastník

    Je jedno od jakého výrobce si ten doplněk koupím nebo tam bývá rozdíl ve složení ? Orientuje se v tom někdo ?

  • #484391
    V
    Vendulina
    Účastník

    Zdravím, taky doplňky stravy od Naturevia kupuju, ale Ostropestřec jsem ještě nezkoušela. Určitě ho na detox zkusím, na jaře je pročištění těla rozhodně potřeba.

  • #484215
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím a souhlasím – taky beru Ostropestřec od značky Naturevia, je nejsilnější a za mě nejlepší. No a jak píše Michala – je hodně všude doporučován.

  • #484168
    m
    michala69
    Účastník

    Hodně jsem hledala na internetu a v diskuzích a nejlíp byl na detox hodnocený Ostropestřec, tak jsem si ho koupila a užívám ho 🙂 http://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/ostropestrec-mariansky-250mg/

  • #484119
    V
    Viola_S
    Účastník

    Dobrý den, poradíte produkt, který je dobrý na detox těla? S čím máte dobrou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist