Delší erekce

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Delší erekce

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alecca a poslední změna proběhla před 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506699
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Tak konkrétně to, co má erectan, tak bezpečné je. Používají kvalitní suroviny, takže do sebe chlap nedostane nic, co by neměl.

    • #506946
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      A dají se tady ty doplňky užívat dlouhodobě?

      • #507017
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        No mají produkty co se užívají dlouhodobě a nebo vyloženě jednorázově. To záleží jestli s tím chce něco dělat, tak je dobré sáhnout tady potomto https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-manlong

        • #508549

          To můj chlap užívá ty jednorázové před sexem a ty jsou teda taky dělo. Nástup je tam rychlý a výdrž hodně velká.

          • #508604
            J
            JaninaR
            Účastník

            Takže jsou tady ty volně prodejné doplňky bezpečné jo? Mají nějaké certifikáty?

          • #509157
            b
            barcca
            Účastník

            Mě zaujal ten intimní gel, líbí se mi že má pomáhat s erekcí a podpořit vzrušení i u ženy, nezkoušeli jste?

  • #492136
    m
    michala69
    Účastník

    Jak dlouho se tady u těch věcí čeká na nástup a jak dlouho pak účinkují ?

  • #490897
    J
    Jarka50
    Účastník

    Jsou tady ty doplňky co jsou k dostání na internetu bezpečné ?

    • #492057

      Kdyby nebyly bezpečné, tak by se nesměly prodávat ;). Manžel už nějakou dobu užívá tady ty pilulky a po nich mu všechno perfektně funguje https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-muze/hot-ero-prorino-black-line-potency-caps-for-men-2tbl

  • #489737
    i
    irishanova
    Účastník

    Je i něco takového pro ženy po čem bych měla větší chuť na sex ? 😛

  • #489628
    m
    michala69
    Účastník

    Narazila jsem tam na doplněk fly, co je pro ženy, tak přemýšlím, že bych si ho objednala, protože kolikrát nejsem taky vůbec na sex naladěná a mám problém s tím se vzrušit.

  • #487862
    K
    Kryska
    Účastník

    Co to vyřešit afrodisiaky nebo doplňky, co mají třeba na e-kondomech ?

  • #486736
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Normálně bych koupila doplněk, co je na podporu erekce 🙂 nezkoušeli jste nic takového ?

    • #487586
      m
      michala69
      Účastník

      Zatím jsem se dívala tady na tom eshopu na doplňky supererekce.com, ale přítel z toho má strach, když je to volně prodejné :/

      • #517830
        A
        Alecca
        Účastník

        Hele partner z toho byl zprvu nejistý. Pak se teda poradil s doktorem a začal používát. A je to fakt bomba. Pokud je zdravý, nebála bych se do toho jít i bez konzultace.

  • #486554
    m
    michala69
    Účastník

    Prosím vás, co u mužů pomůže na delší erekci ? Mám nového přítele a dle mého názoru vydrží hrozně málo a vůbec nevím, co s tím mám dělat :/

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist