David Hůrka – prolhaná figurka českého internetu

Femina.cz > Fóra > Zábava > David Hůrka – prolhaná figurka českého internetu

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel c c605375 a poslední změna proběhla před 4 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #468943
    c
    c605375
    Účastník

     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“>Tak jsem si říkal, že si udělám radost a někam se posunu, tak jsem navštívil jedno ze školení Davida Hůrky, který se na internetu prezentuje jako kouč a lektor svádění, budování sebevědomí a mezilidských vztahů. Teď mi jen dochází, jakej jsem byl hlupák a nedohledal jsem si nějaké recenze na tohohle člověka předem, když už nic jiného, mohl jsem ušetřit pár tisíc, za které jsem si mohl užít dovolenou a né je nacpat komediantovi, kterej nemá špetku soudnosti a sebereflexe.</p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“>Čekal jsem světem protřelého sebevědomého bouráka, ale to co se před nás v hotelu STEP napochodovalo, mi trochu vyrazilo dech. Asi 150 cm vysoká kreatura, která nemá se zdravím sebevědomím co do činění. Buďto ten člověk až moc okatě přehrává svou ne moc dobře zvládnutou roli úspěšného člověka, nebo má nějaký vážný mentální problém. Akce kterou honosně nazývá Legendární Bootcamp, byla jen fraška, kde mi za jeho obskurní chování bylo až trapně. Celé to probíhá tak, že se sejde skupinka hejlů, které pan Hůrka utáhl na honosný název jeho kurzů a jeho údajné zkušenosti ze světa svádění žen. Na to se tam přižene postižený pan kouč se skupinkou zaplacených hostesek, a začne donekonečna omílat všeobecná moudra, kdy hostesky hrají předem nacvičenou a zejména špatně hranou roli sváděných slečen na které tyto praktiky zcela jednoznačně platí. Nemohl jsem se zbavit pocitu trapnosti za to co, a jak mi tam bylo jako platícímu zákazníkovi komediálně předváděno a zejména za to, že se mi tam snaží věšet bulíky na nos někdo podobně zoufalý.</p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“>Nedalo mi to nevyhledat si o tomhle člověku nějaké další informace a vidím, že jsem dal peníze za mé „zdokonalní“ někomu, jehož vrcholnou manažerskou pozicí bylo zvedání telefonů na zákaznické lince, avšak je doslova studnou zkušeností, jak být úspěšný, vydělávat statisíce měsíčně a být všemi respektován. Následně se na internetu dozvím, že pan Hůrka zase až takové terno u žen neměl a tisíce oslovených žen je vlastně několik opilkyň na místní diskotéce.</p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“>Nedalo mi to a zašel jsem i na Youtube kanál, kde jsem měl chvílemi pocit, že nekoukám na kanál kouče flirtu, ale na smutný dokument Heleny Třeštíkové o lidech downovým syndromem a poruchou pudu sebereflexe.</p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“>Nedalo mi a napsal jsem pár komentářů pod videa s žádostí o vysvětlení, na které věřím mám jako platící zákazník právo, ale pokaždé můj komentář záhadně zmizel, stejně tak jako varování ostatních zájemců před touhle smutnou, finančně náročnou a zejména trapnou zkušeností.</p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“>Koukám jako blázen, že teď si na kouče, úspěšného člověka a motivátora hraje opravdu už každý nýmand a zoufalec.</p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“></p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“></p>
     
    <p style=“margin-bottom: 0cm; line-height: 100%;“></p>
     

     

  • #437197
    g
    g1112748
    Účastník

    Ráda bych upozornila ostatní na novou komediální figurku českého internetu Davida Hůrku, jenž sám sebe prezentuje jako kouče mezilidských vztahů a lektora svádění. Pan kouč bohužel nepochopil, že svět je opravdu malý a že jeho směšná a obskurní figurka je v Praze v negativném smyslu slova provařenější, než pražské Jezulátko.

     

    Ale jak David popisuje sám sebe a jaká je o poznání smutnější realita?
    http://www.zakonyatraktivity.cz/david-hurka/

     

    => Desítky hodin strávených u zrcadla ohledně učení neverbální komunikace
    Úroveň jeho neverbální komunikace posuďte prosím sami z jeho videí, jimiž pravidelně zaplavuje YouTube a v nichž donekonečna papouškuje moudra, jichž je zdarma plný internet vydávajíc je za své vlastní know-how.

     

    => Tisíce hodin strávených v terénu při svádění žen a komunikace
    Protože většina jeho hrdinských činnů se odehrávala vždy mezi monitorem a klávesnicí na diskusních fórech jsou tisíce hodin takto příjemně a plodně strávených z říše bajek, stejně jako panem koučem donekonečna opakované zástupy svedených žen a zástupy vděčných a spokojených, leč neexistujících klientů, jimž jeho obskurní cirkus změnil od základů za tři hodiny život.

     

    => Učení se mužské přitažlivosti tedy atraktivity
    Učit se něco, co muž buďto má, nebo nemá dáno od přírody je chorý výmysl. Je to to samé, jako se učit být sexy, nebo se učit jak mít velké přirození – prostě né moc povedený rádo-by světácký marketingový blábol.

     

    => Tisíce oslovených žen na ulici a v klubu
    Panu Hůrkovi se v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože jím zmiňovaná oslovení probíhala vždy formou oslovováním nejopilejších slečen k ránu na diskotékách, samozřejmě s cílem eliminovat slečnino možné odmítnutí oslabením jejího vnímaní prostřednictvím řádné dávky alkoholu…jen tak pro jistotu, odmítnutí pak tak nebolí.

     

    => Desítky schůzek s opačným pohlavím
    Patrně nemá cenu komentovat.

     

    => Desítky přednášek, v kterých přednášel na téma svádění
    O jeho údajných přednáškách neexistuje jediný záznam, jediný videozáznam, ani jediný zvukový záznam. Defacto jeho první přednášky se datují až k době, kdy začal své světácke služby nabízet hejlům.

     

    => Desítky přednášek ohledně motivace
    To samé jako o řádek výše.

     

    => Tři velké konference, na kterých byl řečníkem
    Opět to samé.

     

    => Desítky hodin motivací
    Je zajímavé, že se snaží ostatní motivovat někdo, jehož vrcholná kariéra byla zvedáni telefonů na zákaznické lince telefonního operátora, kde pan kouč do poslední chvíle než začal motivovat lidi pracoval. Obyčejně je motivace předávána a akceptována z rukou lidí, kteří něco v životě dokázali a mají lidem opravdu co předat.

     

    => Tisíce hodin v  posilovně a v gymu ohledně bojových sportů
    Doporučuji se podívat na vzezření pana kouče samotného, tohle má být udajný výsledek tisíců hodin strávených v posilovně? O jeho obskurním navštěvování Kutil Gym, kde se jeho pojetí bojového sportu doteď smějí raději nemluvě.

     

    => Desítky hodin strávených studováním zdravého životního stylu, stravy a doplňcích
    Pan kouč je veřejně vysmívaným hypochondrem, neboť vyjma nadměrné kučeravosti vlny trpěl snad každou formou zákeřné nemoci – nebo alespoň tak je pravidelně prezentoval a pod jejich tlakem se duševně hroutil.

     

    => Napsal desítky ebooků a článků ohledně psychologie žen, svádění, motivace a osobního rozvoje
    Vyjma několikastránkové příručky jenž dává zdarma ke stažení na jeho stránkách s cílem nalákat potenciální kunčofty a omýlající všeobecná moudra neexistuje na internetu o žádné jeho knize jediný záznam. Dotaz na jejich ISBN a název pan kouč na svých stránkach okamžitě raději smazal.

     

    => Desítky webinářů na téma osobního rozvoje
    Pan kouč tímto způsobem zřejmě nazývá obskurní videa jimiž previdelně spammuje Youtube, kvalitu a úroveň prosím posuďte sami.

     

    => Osobním konzultacím na spokojené vztahy a spokojený život. Jak v reálném životě tak i po internetu a telefonu.

    Je dost pokrytecké, že se v oblasti vztahů snaží poskytovat konzultace někdo komu jeden vztah za druhým troskotá a sám se není schopen s vlasním partnerským selháním vnitřně srovnat. Ale co…..jeho vztah to přece není a hlavně, že ta šaškárna něco hodí.

     

    Pan kouč zajímavě aplikuje i cenzuru na svých Facebookových strankách a YouTube profilu, kde okamžitě maže veškeré jemu se nehodící komentáře se zdůvodněním, že jej urážejí a pisatelé jsou jen závistivá skupinka haterů – navzdory četným dotazům však nikdy neodpověděl na otázku, co mu má být záviděno, když je celým internetem evidentně jen vysmíván a opovrhován.
    Jeho vrcholným kouskem je ovšem mazání až následných odpovědí pisatelů, kdy pan kouč nesmaže komentář samotný, ale maže komentáře nasledující jeho zpravidla zcestnou odpověď – snahou má být evidentně vzbudit v náhodném divákovi pocit, že pan kouč každého remcavého pisálka zcela odzbrojí svým často zcela zcestným a z kontextu vytženým argumentem. Má to zřejmě vzbudit dojem, že pan kouč má jako nekompromisní alfa male vždy poslední slovo, kterému již nedokáže nikdo dále vzdorovat dalším argumentem. Mezi další zajímavě osvojené marketingové praktiky patří Facebookové lajkování svých vlastních příspěvků a zveřejňovaní pozitivních zákaznických referencí jeho vlastních partnerů pějící ódy na to, jak jim dvouhodinové setkání s panem Hůrkou otevřelo oči a od základu změnilo život.
    Další veselé historky tohoto pána, jemuž nikdo nevyvrátí jeho zcestnou víru o jeho svůdnosti a jím vylhané uspěchy u žen si najděte dále na internetu .

     

    Co nám z toho vyplývá….nikdy nelžete a nehrajte si na to, co nejste….a předně….nelžete sami sobě.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist