darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel l libenka789 a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494288
    l
    libenka789
    Účastník

    Klinika ivf zlín je dost super,  Sama jsem byla na darování jednou a vybrala jsem na základě recenzí a hodnocení na internetu a nemohla jsem si vybrat líp 🙂 Byla jsem dost spokojená, a jestli na to někdy pujdu znovu tak opět do Zlína 🙂

  • #492886
    K
    Kryska
    Účastník

    Zvládaly jste si ty injekce aplikovat sami nebo jste jezdily na kliniku ?

    • #493741
      i
      irishanova
      Účastník

      Není to nic hrozného, sestra to teda nezvládala, tak jsem jí ty injekce jezdila píchat já, ale ten kdo se nebojí jehel s tím podle mě nemůže mít problém 🙂

  • #486311
    J
    Jarka50
    Účastník

    Máte tam za to holky alespoň nějakou kompenzaci ?

    • #486918
      m
      michala69
      Účastník

      Tak konkrétně klinika IVF Zlín nabízí za darování vajíček 28.000,- což si myslím, že je dost peněz 🙂

      • #491739
        J
        Jarka50
        Účastník

        Ona o umělém oplodnění uvažuje sestra, takže se snažím taky zjistit co nejvíc a hlavně na jakou kliniku by se měla obrátit, aby všechno proběhlo v pořádku.

        • #492131
          m
          michala69
          Účastník

          Nejdůležitější je si vybrat dobrou kliniku, to je to hlavní, aby proběhlo všechno v pořádku 🙂 a pak taky musí splňovat podmínky pro darování.

          • #492493
            J
            Jarka50
            Účastník

            Řekla jsem jí tady o té klinice ww.ivf-zlin.cz a už je objednaná na první konzultaci, tak snad všechno dopadne dobře 🙂

  • #485965
    e
    emakrul
    Účastník

    Já jsem pro, protože proč ne?! Ať si každý dělá se svým tělem co chce. Když je tahle možnost pomoct, tak pro ne, já sem teda nedarovala, ale párkrát jsem o tom uvažovala. 🙂 Třeba na to také dojde, kamarádka byla, a byla právě taky na klinice ve Zlíně, a byla moc spokojená s přístupem doktorů. A říkala mi všechno co musela podstoupit a i samotný zákrok.. my ženy toho snesem dost, takže myslím, že se to dá přežít. Ten samotný odběr.. 🙂

  • #485717

    Ahojk, já jsem rozhodně pro 🙂 Byla jsem darovat a nelituji toho:-) mojí kamarádce a jejímu příteli nešlo miminko tk chodili na umele oplodnění.. byl smutná a zoufalá 🙁 Tak sem si  říkala že pomužu někomu takovému jako byla ona 🙂 kdyby tě zajímalo něco ohledně darování tak se ptej 🙂

    • #485780
      m
      michala69
      Účastník

      K této problematice se také stavím kladně právě z podobného důvodu jako Linda. Potom, co jsem si tím prošla, tak vím, že to není nic hrozného a že se to dá zvládnout v pohodě, v klidu a ve zdraví :). Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou právě této kliniky http://www.ivf-zlin.cz protože ta péče a přístup byl opravdu úžasný.

  • #485715
    l
    luciosek415
    Účastník

    Ahoj holky, dámy. Zajímalo by mě jak se stavíte k darování vajíček? Jestli to máte některá za sebou? Chci znát vaše dojmy a názor na to:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist