Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 33 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel z zvonilka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501903
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, je tu některá, co byla darovat víc, než jednou? Jaké jsou tam podmínky?

    • #505049
      z
      zvonilka
      Účastník

      Já jsem byla na IVF Klinice Zlín darovat dvakrát a musím říct, že jsem tam byla spokojená. Proto jsem se tam i vrátila, že. Hele, možné to je, sama to vím. Ale samotné darování záleží na nejrůznějších faktorech. Vše má klinika popsané na netu.

    • #502876
      M
      MakMak
      Účastník

      Hele, jasně, že můžeš darovat víc, než jednou 🙂 Ale podmínky jsou, to je jasné. Ale ty jsou, i když jdeš darovat poprvé 🙂

      • #504122
        K
        Katchorka
        Účastník

        Holky, jakl se vám samotný odběr jevil? Je to bolestivá procedura? Jak to celé probíhá? A jak je to časově náročné?

  • #494286
    l
    libenka789
    Účastník

    já jsem byla jednou a to na klinice https://www.ivf-zlin.cz/ na stránkách mají docela dost informací 🙂 a nebo se mužeš objednat třeba na nějaké konzultační hodiny aby ti doktor vysvětlil co a jak 🙂

    • #496696
      K
      Katchorka
      Účastník

      Holky, jak časově náročný je to darování? A leží se pak nějak dlouho v nemocnici?

    • #494310
      m
      mishelka78
      Účastník

      Na téhle klinice jsem taky byla, je super. Rozmýšlím se jestli nepujdu znova po novém roce… 🙂 ale kam bych eventuelně šla je jasné, je to senzační  klinika 🙂

      • #494532
        G
        GabulkaKoc
        Účastník

        Takže ty už jsi darovat byla? A byla jsi na té IVF Klinice Zlín? A chystáš se zase?

        • #497356
          l
          libuse86
          Účastník

          Ahoj, já jsem tam byla. A super. Cítila jsem se tam senzačně. Zase půjdu. Jak jsem už psala, oni mají super ten kompenzační program. Ten mi fakt vyhovuje a líbí se mi. Mrkni na něj, budeš nadšená.

  • #488976
    e
    emakrul
    Účastník

    Takhle klinika IVF Zlín, je opravdu úžasná, já skvělý výsledky. Vysoký konpezační bonusy 🙂 Byla jsem na ní na darování  vajíček, a nemůžu jím nic vytknout, super péče o pacienta 🙂

    • #490853
      P
      Penny
      Účastník

      Kdy jsi u nich byla? Je tam teď nějaké omezení kvůli covidu?

      • #491898
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Hele, oni mají veškeré aktuální info na webu https://www.ivf-zlin.cz/ a pokud nenajdeš, tak si zavolej, oni ti přesně řeknou co a jak…

        • #493346
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          Vidíš, to je dobrý otázka, ale asi bych se taky přímo obrátila na IVF Kliniku Zlín. Oni tě tam už nasměrují a řeknou co a jak.

          • #499647
            J
            JaninkaVesi
            Účastník

            Oni mají na webu jednak formulář, na základě kterého se ti ozvou a jednak jim fakt můžeš zavolat a oni ti vše řeknou a případně tě rovnou objednají.

  • #486608
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahojky, k tomu darování najdeš veškeré info tady https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Já jsem tam byla a ten jejich kompenzační program je senzační. Krom peněz, které jsou fajn, jsem hlavně ocenila to, že jsem se dozvěděla vše o svém zdravotním stavu 🙂

    • #487796
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      No, to je super 🙂 Tyhle informace jsou k nezaplacení 🙂

      • #489387
        l
        libuse86
        Účastník

        To je pravda. Já jsem věděla, kam chci jít darovat, ale nevěděla jsem kam… taky jsem dostala doporučení na tu IVF Kliniku Zlín a jsem za to ráda. Fakt jsou tam super 🙂 Byla jsi tam už?

        • #495628
          A
          Alecca
          Účastník

          Ahoj, jak to darování probíhá? A je to bolestivá procedura? A je potřeba hospitalizace?

  • #485171
    l
    luciosek415
    Účastník

    Také si pohrávám s myšlenkou darovat vajíčka,, zajímal by mě postup a ta klinika IVF Zlín je opravdu tak dobrá? Je tu velmi doporučovaná..

    • #485546
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      IVF klinika Zlín je vynikající klinika! Rozhodně ji doporučím. Koukala ses na jejich web? Mají tam uvedený kompenzační program za to darování a ten teda stojí za to 🙂

  • #483728
    A
    Alecca
    Účastník

    Jojo, já jsem dala na recenze… Ta klinika je fakt hodně doporučovaná, tak jsem se pro ně rozhodla. Navíc mají super kompenzační program… A to už rozhodlo definitivně.

    • #484530
      P
      Polinko
      Účastník

      Takže ty jsi na IVF Klinika Zlín byla darovat vajíčka? A jednou nebo máš za sebou více odběrů? Jaká jsou kritérie pro dárkyně?

  • #482871
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    A podle čeho ses pro https://www.ivf-zlin.cz/ rozhodla? Máš nějaké reference?

  • #481930
    M
    Misanecek
    Účastník

    A už ses rozhodla, kam? Já jsem si hledala info a líbí se mi ten program IVF kliniky Zlín… Budu ráda za info…

    • #482056
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      No, já se chystám tam 😀 Jinam nechci, tam mají nejlepší možnou péči.

      • #483009
        J
        Jarka50
        Účastník

        S dovolením bych se také přidala do diskuze, protože si s touto myšlenkou pohrávám už dlouho, tak bych se ráda dozvěděla víc. Když si tak procházím diskuze, tak si ženy hodně vybírají výše zmiňovanou kliniku. Ráda bych věděla proč zrovna tuhle ?

        • #484344
          i
          irishanova
          Účastník

          Jestli myslíš kliniku ivf ve Zlíně, tak je to jednak díky jejich dobrému jménu, jejich úspěšnosti a taky proto, že zde pracují opravdu odborníci 🙂

          • #491196
            J
            Jarka50
            Účastník

            Na těch jejich stránkách jsem našla vesměs všechno, co jsem potřebovala https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek ale co jsem nikde nenašla, tak jak je to potom s aplikací těch injekcí ? Nejsem si jistá jestli to sama doma totiž zvládnu.

  • #481233
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Nebyla 🙁 Jako chystala jsem se, ale kvuli tomu stavu, co ted je, tak jsem nešla. Ale jak to bude možné, hned bych ráda šla…

  • #481204
    M
    Misanecek
    Účastník

    Nazdárek 🙂 Holky, byla jste některá darovat vajíčka? A pokud ano, kde jste byly? Jak to vlastně probíhá?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist