Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sstrakata a poslední změna proběhla před 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #478021
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, tak nějak mi to trvalo, ale nakonec do toho darování jdu… Potřebuju ale vědět, jak dlouho celý ten proces trvá. Chci jít na ivf kliniku zlín, tak budu ráda za info od těch, co byly na této klinice. Díky moc.

    • #479222
      z
      zralok.85
      Účastník

      Tak cooo, jak jsi na tom? 🙂 Už darování proběhlo, nebo se to pozdrželo kvůli té blbé situaci, co teď je?

    • #478589
      z
      zralok.85
      Účastník

      Ahoj a už ses s IVF klinikou Zlín spojila? Jaký je teď další postup?

      • #516104
        S
        Sstrakata
        Účastník

        Také mám velmi dobrou zkušenost s klinikou. Kdyby někomu pomohlo, vím, jak jsem byla nervózní z první návštěvy já, když jsem netušila, co se bude dít, a jak to bude probíhát. Nejdřív mi odebrali anamnézi, ve které se zeptali na nemoci v rodině, u mě, potom jsem podstoupila testy (krev, genetiku, gynekologické vyšetření), všechno bylo v pořádku, tak jsem mohla v procesu pokračovat. Dostala jsem injekce s hormony, které jsem si nějaký čas píchala do břicha, aby během cyklu dozrálo více folikulů. No a nakonec proběhl samotný odběr, v anestezii. Po zákroku mě jěště pár dnů pobolíval podbříšek, ale nic hrozného, za pár dní jsem byla zase fit, jako předtím.

      • #479116
        m
        michala69
        Účastník

        Pokud se do toho taky chystáš jít, tak po zavolání dostaneš instrukce a termín. Do té doby je potřeba, aby si měla veškerá vyšetření za sebou a přímo na klinice, kterou si vybereš, v tomto případě ivf Zlín se pak dozvíš více, o každém kroku tě informují 🙂

        • #511679
          A
          Anka45
          Účastník

          Já jsem přesně tohle na IVF klinice Zlín ocenila. To, že mi vše vysvětlili, řekli, co nás čeká, co můžeme očekávat. I když nejsem z lékařského prostředí, tak jsem vše pochopila. Vysvětlují vše velmi lidsky. Já bych tuto kliniku jedině doporučila.

  • #476696
    M
    MakMak
    Účastník

    Jj, přesně to jsou důvody, proč jsem šla darovat i já 🙂 Jinak k tomu darování najdete info na jejich webu https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Celý proces pak trvá nějaký ten měsíc, protože je třeba stimulovat vajíčka. Myslím, že já jsem byla hotova za 3-4 měsíce 🙂

  • #475803
    l
    libuse86
    Účastník

    Holky, jak na té klinice ivf-zlin.cz probíhá proces darování? Jsem docela zvědavá, protože nad dárcovstvím uvažuju. Podle mě to je krásný skutek 🙂

    • #475869
      m
      michala69
      Účastník

      Taky do toho chci jít, našla jsem si kliniku kam vajíčka půjdu darovat. Sice to mám docela daleko, ale dostala jsem na nu přímo doporučení a hlavně za ten dobrý pocit to opravdu stojí.

      • #476980

        Mohla bych vědět, s jakou částkou je potřeba počítat, že mě tady ten proces bude stát ? Hrozně ráda bych darování podstoupila, protože mi to přijde správné, ale chtěla bych dopředu vědět, co všechno se musí hradit.

        • #478163
          m
          michala69
          Účastník

          Nestojí to vůbec nic 😉 samozřejmě záleží odkud si, ale i přes to dojíždění ten pocit pomoci za to stojí ;). Jestli sis taky vybrala kliniku IVF Zlín tak se podívej na jejich stránky, tam to mají všechno rozepsané a dozvíš se tam hodně věcí.

  • #472444
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    O té Ivf Klinice Zlín jsem už slyšela. Docela ráda bych tam šla darovat vajíčka. Jak jste tam byly spokojeny s péčí?

    • #474558
      A
      Alecca
      Účastník

      Osobně mohu https://www.ivf-zlin.cz/ jedině doporučit. Sama s ní mám zkušenost. Kamarádka tam podstoupila IVF a já jsem tam byla darovat. vajíčka. Obě dvě jsme byly s péčí naprosto spojené. Jako tak nějak jsme usoudily, že ař se jedná prakticky o nemocnici, tak se nám tam líbilo. A to je u mě co říct. Ta péči a přístup byl senzační.

  • #470837
    M
    MakMak
    Účastník

    Lilianno, být tebou, tak si udělám výlet do Zlína. Tam mají vyhlášenou kliniku. Kamarádka tam byla darovat a byla neskutečně spokojená. Personál profesionální, ale i lidský. Uděláš si výlet a navíc ti tvoje náklady kompenzují.

  • #469523
    L
    Lilianna
    Účastník

    Přeji všem pěkný den 🙂 Holky, tak nějak si pohrávám s myšlenkou, že bych šla darovat vajíčla. Jsem z Jihomoravského kraje a klinik je tady celá řada. Jen nevím, jakou vybrat. S jakou jste byly spokojené vy a taky, jak celé dárcovství probíhá?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist