Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  lenka3kubin@seznam.cz a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484395
    i
    irishanova
    Účastník

    Darování vajíček mám také za sebou a není to nic hrozného a nic co by se nedalo vydržet ;). Jediné s čím můžete mít problém, tak jsou hormony, ale s tím bojuje každá těhotná žena a bez nich to asi nejde :).

    • #493913

      Přesně jak píšeš, taky s tím mám občas problémy, ale nic hrozného. Až to budu mít za sebou, tak si dám pauzu a určitě bych chtěla jít darovat vajíčka ještě jednou 🙂

  • #457836
    A
    Anka45
    Účastník

    Počkej, jak dárkyně užívá antikoncepci? Já jsem měla za to, že před darovaním není vhodné tu HA brát, naopak tak 3 měsíce by tělo mělo být bez těchto hormonů.

    • #459606
      z
      zralok.85
      Účastník

      Je to tak 🙂 Tělo je připraveno, když je právě „očištěno“. Ale tohle všechno ti vysvětlí právě na https://www.ivf-zlin.cz/.

      • #460531
        A
        Alecca
        Účastník

        Takže ty jsi darování vajíček podstoupila? A byla jsi teda na IVF Klinice Zlín? A jak to darování probíhá? Můžeš prosím sem něco nadhodit, abych měla představu?

        • #461791
          z
          zralok.85
          Účastník

          Ahoj, ano byla a ano, byla jsem na https://www.ivf-zlin.cz/. No dívej, já jsem se registrovala přes jejich formulář, který mají na webu. Tam jsem vyplnila všechny potřebné údaje a oni mi pak z kliniky volali. Domluvili jsme se na první návštěvě s tím, že mi vzali krev a udělali testy. Pokud jsi vhodnou dárkyní, tak tě čeká pak hormonální příprava, která chvíli trvá. bereš hormony no a až je tělo připraveno, jdeš darovat.

          • #462806
            A
            Anka45
            Účastník

            Taky jsem nakonec byla na té IVF Klinice Zlín a musím říct, že jsem byla neskutečně spokojená! Jako ten přístup, cítila jsem se tam moc dobře!

  • #455923
    A
    Alecca
    Účastník

    No, jako to je mi jasný. Ale jakým způsobem? Se to píchá nebo to jsou tablety? Já jsem slyšela od kamarádky, která darovat byla, že si musela tři měsíce něco píchat…

    • #456609

      Dobrý večer,hormony s aplikují do míst okolo pupíku spíše kousek pod.Stimulace probíhá cca 7 až 12 dní.Záleží na reakci těla a  na růst folikulů.Dárkyně před stimulací pobírá antikoncepci,aby se srovnal cyklus příjemkyně a dárkyně.Snad jsem Vám pomohla :-))).Krásný večer Anita

       

       

  • #455842
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj, já když jsem byla darovat, tak jsem si píchala do břicha hormony 3 měsíce. Ale v pohodě – náladu mi to nezměnilo, žádné změny jsem na sobě nepozorovala…

  • #455547
    l
    libuse86
    Účastník

    Ano, cyklus se pochopitelně musí upravit medikací.

  • #453815
    A
    Alecca
    Účastník

    A ten cyklus se upravuje hormonama, ne? A ty se píchají do břicha? Nebo se užívají tabletky? Dívala jsem se na web IVF Kliniky Zlín, ale tuhle informaci jsem tam nenašla.

  • #453659
    l
    libuse86
    Účastník

    Holky, já jsem ve Zlíně byla taky. A jako podle toho, co jsem na klinice zažila, kdy jsem doposid takovou nadstandartní péči nezažila, tak IVF Kliniku Zlín doporučím i těm, co jsou z druhého konce republiky. Však je za to kompenzace, takže cestovné prakticky proplaceno…

  • #453547
    L
    Lilianna
    Účastník

    Alecco, já jsem se registrovala přes jejich web https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek. Je tam formulář. Po jeho odeslání ti z kliniky zavolají a naplánují s tebou schůzku, kde se dozvíš úplně vše. Hlavně ti vezmou krev, aby zjistili, zda jsi v pořádku a můžeš být dárkyní. Před samotným darováním ti pak naplánují stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila.

  • #440314
    A
    Alecca
    Účastník

    Aha, moc díky za doporučení. Prosím tě a jak to darování probíhá?

  • #440279
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, já jsem rozhodně pro! Sama jsem byla darovat. Odkud jsi? Já jsem byla darovat ve Zlíně, podle mě je to nejlepší klinika v republice – http://www.ivf-zlin.cz. Srovnání teda nemám, ale co jsem si nastudovala, tak tato klinika je docela dost známá i v zahraničí. Jezdí tam hodně zahraničních klientů. Podle toho jsem i vybírala.

  • #440112
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj holky, mám na vás takový dotaz… Jak se tváříte na dárcovství vajíček? Podle mě to má obrovský význam a smysl. Zrovna uvažuji, že bych šla darovat. Je mi 27, snad budu vhodná kandidátka

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist