Darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel H Hanička45 a poslední změna proběhla před 2 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #496412
    H
    Hanička45
    Účastník

    Všem děkuji za komenty a rady kam na darování vajíček zajít. O klinice IVF Zlín jsem četla dobré recenze, takže se tam rovnou objednám a už nebudu nic nikde hledat 🙂

  • #496254
    S
    Simonita
    Účastník

    Zdravím, za mě ano – byla jsem darovat vajíčka právě na klinice IVF Zlín a jsou fakt dobří. Všechno mi vysvětlili, byli příjemní a já mám radost, že jsem udělala dobrej skutek. Za mě je klinika super, měla jsem se jako v bavlnce 🙂

  • #496142
    D
    Danka.m
    Účastník

    Já o tom teda taky přemýšlím – už nějakou dobu. Hodně procházím recenze a různé diskuze a opět se mi potvrzuje, že ivf-zlin.cz zatím vyhrává, takže se tam objednám na konzultaci.

  • #496085
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Za mě ano – já jsem darovala a považuju to za správné, protože jsem někomu pomohla. Dneska bohužel pro lidi pomoc není důležitá. Je potřeba si pomáhat – dneska potřebuje někdo jiný, zítra zase budu potřebovat já, je to správné. Byla jsem na klinice https://www.ivf-zlin.cz/ a starali se o mě fakt moc hezky.

  • #495909
    H
    Hanička45
    Účastník

    Dobrý večer, napíšete mi Váš názor na darování vajíček – ano/ne?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist