Dárky vánoce

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dárky vánoce

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482932
    A
    Anka45
    Účastník

    Ano, ano, je to tak. Je to super, protože jak je koberec pomalovaný, hned ho vyperu a děti kreslí znova.

  • #481948
    l
    libuse86
    Účastník

    Já už teda ano, díky bohu. Koupila jsem každýmu to, co chtěl, takže jsem to měla docela lehký. Jinak teda mi dal zabrat chlap. Ten chtěl chilli, tak jsem sháněla, ale nakonec sehnala 🙂

    • #482073
      P
      Polinko
      Účastník

      Super napad! Kde jsi chilli koupila? A podle ceho jsi vybírala shop?

      • #482909
        G
        GabulkaKoc
        Účastník

        Taky mě zajímá… a mají i dárkové sady?

  • #481313
    M
    MakMak
    Účastník

    No… neee, ale vypadá to hodně dobře 🙂 Čím se na koberec kreslí?

  • #481312
    z
    zralok.85
    Účastník

    Dávám svůj tip 🙂 Kreslící koberec 😛 https://www.mujkoberec.cz/2122-vybarvovaci-kreslici-koberce Znáte to?

    • #482905
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Koukala jsem se na ten koberec a vypadá moc hezky 🙂 Hele a jak to je s tím praním? Když je pomalovaný, tak ho jen vyperu a děti kreslí znova?

  • #481311
    L
    Lilianna
    Účastník

    Taky budu ráda za tipy… Nápadů není nikdy dost 🙂

  • #480954
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj maminy 🙂 Chci se zeptat 🙂 Už máte nakoupené dárky? Co kupujete dětem? Já pořád tápu. Jako něco mám, ale teda nevím, no… mám pro každého jednu, dvě hračky… Hledám ale něco kreativního. Jaké máte prosím tipy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist