Dárky na vánoce

Femina.cz > Fóra > Zábava > Dárky na vánoce

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515609
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Kam chodíte v Praze na vánoční nákupy? Kam se dá jít i s dětma aby se tam nenudily?

    • #515662
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já moc ráda chodím do galerie Harfa v pražských Vysočanech, mají tam super obchody a krásnou atmosféru 🙂

  • #506831
    v
    verkaherka001
    Účastník

    Já jsem svým dětem letos pořídila chytré hodinky,, vybrala jsem nakonec po dlouhém hledání na carneo.cz mají tam příznivé ceny a super výběr moc pěkných hodinek ale i dalších věcí 🙂

  • #494057
    m
    michala69
    Účastník

    Vzhledem k tomu, že si bratr se ségrou pořídili nové telefony, tak jsem jim nakoupila ochranná skla, sluchátka apod .

  • #493963
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já jsem koupila dárkový poukaz na luxusní přírodní kosmetiku https://eshop.nobilis.cz/darkove-poukazy/

  • #493923

    Ahojky tak samozřejmě pro ty menší hračky hračky a zase hračky, z ničeho jinýho by ani radost neměli myslím.. 🙂 Já mám synka 3 roky a kupovala jsem mu spoustu dřevěných hraček, autíček atd.. A tedka naposledy jsem narazila na tohle .. https://kidsparadise.cz/brand/89-waytoplay tato skladací silnic je bezva. Jsem zvědaví co na to synek bude říkat ale jeikož má nejradši hlavně autíčka tak doufám že se mu to bude líbit 🙂

    • #494321

      Jo to je opravdu super nápad 🙂

    • #494068
      l
      libenka789
      Účastník

      Tak to je bomba :-)Ta silnic je dobrý nápad 🙂 Já mám sice dceru ale pro synovce je to jako dělaný, taky má tři roky, určitě by ho to potěšilo 🙂

      • #494305

        No tak to určitě, je super že si to muže poskládat jak chce a můžou se dokupovat další rozšíření 🙂 určitě nešlápneš vedle když mu to pořídíš 🙂

  • #493889

    Ahojky, co jste kupovali svým dětem na vánoce, pořád vymýšlím co ještě pořídit..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist