Dárky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dárky

Zvolené téma obsahuje celkem 35 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #490976
    M
    MarkyMala
    Účastník

    No jo, chlapi to mají jednoduchý. My ženský musíme vymýšlet. Ale stejně nás to baví 😀 No, přidám tip na super shop s hezkými dárky nekupto.cz. Doporučuju mrknout 🙂

  • #490822
    K
    Karloss
    Účastník

    Podle mě to my chlapi máme jednoduché a očekává se od nás květina. Dostal jsem doporučení na floreu, takže květiny objednávám už jenom tady.

  • #490754
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Co jí koupit něco se jménem nebo svíčku ? Podívej se na nekupto.cz tam mají hodně velký výběr tady těch věcí.

  • #490236

    kvapik
    Účastník

    Podělte se o tipy, co koupit pro miminko jako dárek, kromě oblečení?

    • #490331
      h
      hancanov
      Účastník

      Já třeba kupovala pro kamarádku a její mimi kousátko 🙂

      • #490361

        kvapik
        Účastník

        To je skvělej nápad, kdes ho koupila?

        • #490475
          h
          hancanov
          Účastník

          Tady https://www.desami.cz/ líbilo se mi že je to česká výroba 🙂

          • #491441
            e
            evcasl
            Účastník

            Mají krásný věci, skvělej tip 🙂

          • #490513

            kvapik
            Účastník

            Aha moc se mi to líbí, děkuju 🙂

          • #490666
            h
            hancanov
            Účastník

            Není vůbec zač, hlavně jestlis něco vybrala 😉

          • #491056

            kvapik
            Účastník

            Jojo vybrala jsem kousátko a ještě klip na dudlík, mooc se oboje líbilo (mamince a i mimi podle všeho) 🙂

          • #491376
            h
            hancanov
            Účastník

            Tak to mě těší že jsem dobře poradila

  • #490161
    i
    irishanova
    Účastník

    Prosím pěkně, sháním pro synovce zvířátka a měla by to být zvířátka z Afriky, co je ovšem podmínkou, tak aby byly hračky zdravotně nezávadné, protože má ještě mladšího bráchu, který všechno strká do pusy.

    • #490333
      K
      Kryska
      Účastník

      To se  podívej tady na ten eshop mojofun.cz  , kde tady ty zvířata mají a všechna zvířátka jsou z nezávadného certifikovaného plastu takže nemusíš mít obavy.

  • #489448
    m
    milka8
    Účastník

    Máte někdo doma kuchyňku na hraní? Kde jste sehnali?

    • #489491
      h
      hancanov
      Účastník

      Taky bych byla ráda za tip, ideálně dřevěnou

  • #489087

    Chtěla bych nechat mamince udělat tričko s potiskem, ale potřebovala bych poradit s firmou, která dělá potisk opravdu kvalitní. Našla bych tady někoho se zkušeností ?

    • #489097
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Když jsem nechávala dělat Vánoční trička, tak jsem si našla eshop fajntricko.cz a s výsledkem jsem byla spokojená. Potisk je kvalitní a pořád perfektně drží a neolupuje se.

      • #489157

        Jakým způsobem probíhá domluva když mám svou vlastní představu ?

        • #489207
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Když si najedeš přímo na jejich stránky, tak je tam formulář, který vyplníš a na ten ti pak oni reagují.

          • #490377

            Nakonec jsem vybrala z těch jejich potisků 🙂 https://www.fajntricko.cz/p/2406/tricko-nejlepsi-maminka-darek-pro-mamu-den-matek

  • #489023
    J
    Jarka50
    Účastník

    Co vaše chlapečky nejvíc baví ? Potřebovala bych poradit s dárkem pro synovce. Je mu 5 ale vůbec nevím co by se mu mohlo líbit.

  • #487575
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj, když má u nás někdo narozeniny nebo svátek, vždy mu nechám doručit květinu. To je krásný dárek a každýho potěší. Doporučuju objednávat od florea. Tam mají krásnou nabídku a hlavně víte, co obdarovaný obdrží 🙂

  • #486573

    kvapik
    Účastník

    Jakou máte podložku na hraní? Sháním nějakou měkkou a dobře izolující co může i ven. Díky za tipy.

  • #484461
    N
    Nivea
    Účastník

    Chtěla bych koupit naší malé k narozeninám dřevěný domeček pro panenky, poraďte kde sehnat, aby něco vydržel a byl už i s nábytkem. Díky 🙂

  • #483830
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Podívej se na picasee.cz , vybereš si typ telefonu, nahraješ fotku a je hotovo 🙂

  • #483773
    P
    Petran.
    Účastník

    Ty jo, tak je dobrý nápad můžeš mi napsat kde se dá takový kryt pořídit? Děkuji

  • #483673
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Zdravím, my jsme jí koupili dárkový koš a k tomu jsme jí nechali udělat kryt s fotkou jejich vnoučat a byla nadšená, řekla bych až dojatá 🙂

  • #483417
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj hledám nějaký originální dárek pro naši tchyni,  dáte mi sem typy co jí koupit? Klidně i to co mělo úspěch u vašich tchýních nebo maminek. Děkuji

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist