Dárek pro ženu

Femina.cz > Fóra > Krása > Dárek pro ženu

Zvolené téma obsahuje celkem 53 odpovědí. Do diskuze (39 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m monikap008 a poslední změna proběhla před 3 týdny, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517899
    m
    monikap008
    Účastník

    Mojí mamce jsme se domluvili se ségrou a taťkou a udělali jí radost žehličkou a fénem, měla už hodně starou.. Ionizační fén 2.0. + Keramická žehlička s ionizátorem (freylish.cz) Zkoušela jsem to a krásně se s tím pracuje.

  • #517772
    e
    eva.zaleskA1
    Účastník

    Ahoj, já si tento rok k narozeninám přála tuto mokakonvičku https://www.bakly.cz/moka-konvicka-otto-na-4-salky-lv113022. Za mě je nejlepší se přímo zeptat, pokud vyloženě někdo nelpí na tom, aby jsi dárek vymýšlela :))

  • #517091
    I
    IsabelaZlata
    Účastník

    Já vždy jako dárek určený pro ženu volím buď kosmetiku nebo nějakou drobnou galanterii, kabelku, peněženku.

    • #517113
      D
      DanaTrvnita
      Účastník

      Kde prosím ty věci nakupujete? Chtěla bych si koupit nějakou novou hezkou kabelku, ale ráda bych nějaký ověřený obchod/eshop.

      • #517131
        I
        IsabelaZlata
        Účastník

        Za mě doporučuji Nejkufry. Mají v nabídce hodně věcí a zároveň je to záruka kvality.

  • #516922
    b
    barcca
    Účastník

    Já jsem mamce koupila sadu kosmetiky Iuvenio, je to skvělá česká kosmetika, používám ji už docela dlouho a vyloženě jsem díky ní omládla 🙂

  • #516719
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Ahoj ženy, jdu si sem pro radu, chtěla bych si nechat prodloužit vlasy jako dárek k narozeninám, jen nevím kde si je nechat prodloužit, nemáte někdo zkušenost s prodloužením vlasů?

    • #516913
      m
      mishelka78
      Účastník

      Zdravím, já mám vlasy prodloužené pomocí clip in setů od Hotstyle, vlasy si zvládneš nasadit i sama, protože se přidělávají sponkami a neboj drží opravdu dobře.

  • #516333
    e
    evcasl
    Účastník

    Já když nevím tak projdu galerii Harfa, mám to kousek a vždycky tam něco vyberu, mají tam moje nejoblíbenější obchody 🙂

  • #516185
    a
    anicka.12
    Účastník

    Kdo sháníte ještě dárek na poslední chvíli tak já jsem sestře koupila elektronickou dárkovou poukázku od KetoDiet. Mkrněte na to, chtěla to zkusit když viděla, jak snadno jsem s ní zhubla tak myslím, že jí to udělá radost 🙂

  • #516098
    m
    michaela77
    Účastník

    Zdravím ženy, chtěla jsem se Vás zeptat, dostanu na vánoce peníze a chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, tak bych se chtěla zeptat jestli s tím máte zkušenost a popřípadě kde jste si vlasy nechaly prodloužit. Děkuji moc!

    • #516263
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Já jsem si vlasy nechala prodloužit po létě a jsem nadšená, protože to vypadá skvěle. Zvolila jsem metodu clip-in, kdy si je zvládnu nasadit sama. A zvolila jsem prameny z pravých vlasů od Hotstyle, tak se zkus podívat na jejich stránky.

      • #516270
        m
        michaela77
        Účastník

        Tak jsem se dívala na jejich stránky a našla jsem, že sídlí v Brně, tak se tam zastavím a nechám si od nich i poradit, protože se mi tam líbí spoustu vlasů, ale raději bych je viděla v realu.

  • #515754
    l
    leoneska
    Účastník

    Zkuste se podívat na Bakly. Nabízí moc hezké hrnky se stromem. Jsou vhodné jak na čaj tak na kávu. Nedávno jsem je dostala k narozeninám.

    • #516083
      m
      martusi
      Účastník

      Ty hrníčky jsou opravdu moc hezké, objednala jsem mamce žluté, k tomu jsem ji vzala i sadu čajů, které má ráda.

    • #515951
      D
      Deniska11
      Účastník

      Znám tento eshop, ráda u nich nakupuji doplňky do kuchyně. Jsou luxusní a kvalitní. K vánocům si udělám radost sadou prkének z akáciového dřeva.

  • #512520
    n
    nanna
    Účastník

    Mě taky vždycky potěší když dostanu jako dárek nějakou kosmetiku, myslím že každou ženu 🙂

  • #512495
    e
    emakrul
    Účastník

    Kupovala jsem ségře balíček kosmetiky na vlasy o které mluvila už dlouho že by ji chtěla vyzkoušet, ale nechtělo se jí dávat tolik peněz.. Tak jsem jí obdarovala na narozeniny.. Ale opravdu se to vyplatí.. je s tím nadmíru spokojená a já uvažuju nad tím že si to pořídím taky až dovyplácám co mám zatím doma.. je to od značky Tomasarsov jen pro inspiraci.. kdyby chtěl někdo kouknout:-)

  • #509755
    m
    marianana
    Účastník

    Taky jsem teď kupovala sestře jako dárek kosmetický balíček, to si myslím vždy potěší 🙂

  • #509506
    A
    Alizee
    Účastník

    Mně by třeba udělala radost i nějaká kvalitní kosmetika, myslím že to potěší většinu žen 🙂

    • #509558
      N
      Nivea
      Účastník

      To je dobrý nápad 🙂 máš tip na nějakou takovou luxusnější kosmetiku, která by se jako dárek hodila?

      • #509592
        A
        Alizee
        Účastník

        Koukni na tuhle https://www.byfemme.cz/miracletox/ já na ní nedám dopustit, nejlepší kosmetika jakou jsem kdy měla 🙂

        • #509665
          N
          Nivea
          Účastník

          Noo to je skvělý, líbí se mi že tam mají rovnou i ty sady to je jako dárek perfektní, děkuju moc 🙂

  • #509331
    K
    Karkolka
    Účastník

    A co jí koupit nějaký parfém nebo kosmetický balíček, já jsem třeba sestře kupovala balíček s vlasovou péčí, kterou používá.

  • #509179

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Nejlepší výběr parfémů všech značek prodávají na e-shopu notino.Já už  nikde jinde parfémy nenakupuji.Vybere si tam každý.

  • #509174
    c
    cwa12214
    Účastník

    A mohla bych tě tady třeba poprosit o nějaký ten krásný parfém.Dlouho jsem žádný nekupovala a tak bych potřebovala poradit.

  • #509169

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Takové věci řeším krásným parfémem.

  • #509126
    c
    cwa12214
    Účastník

    Ahoj poradíte mi někdo co koupit své nejlepší kamarádce k jejím kulatým narozeninám?

    • #509489

      A co třeba nějaký krásný šperk? Prstýnky, náušnice nebo nějaký přívěšek? Já kupuji teda kamarádce vždycky něco takového, mám jeden oblíbený český eshop s krásnými a originálními kousky, to jí udělá vždy radost. 🙂

      • #509863
        m
        majduska2299
        Účastník

        A kde nakupuješ Kači? Já jsem brala vždycky z Ali, ale chtěla bych fakt nějaké hezké a kvalitní a hodně prodejců, právě i skupuje tam. Takže jestli jsou opravdu české, tak se ráda nechám inspirovat. 🙂

        • #510236

          Beru už dlouho s eshopu Olivia. 🙂 Mají tam často akce a šperky mají opravdu krásné a originální. 🙂 Po registraci máte slevu tuším 10% , to je taky moc hezký. 🙂

  • #509011
    A
    Alizee
    Účastník

    Podle mě parfém nebo nějaký šperk udělá radost každé ženě, teď jsem zrovna vybrala krásný náušnice pro mamku když jsem byla na nákupech 🙂

    • #509045
      n
      nadiaa
      Účastník

      Já taky mamce teď kupovala náušnice, kdo jste z Prahy tak doporučuju zajet do galerie Harfa já to tam mám moc ráda, mají tam dobrý obchody, restaurace, akce…

      • #509229
        h
        hancanov
        Účastník

        <span style=“color: #000000; font-family: docs-Calibri; font-size: 15px; text-align: center; white-space: pre-wrap;“>Tam je to moc fajn taky tam ráda chodím. Jsou tam dobrý obchody a restaurace a pořád se tam něco děje :)</span>

  • #505731
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já jsem sestře koupila pod stromeček sérum pro růst řas, začala jsem ho používat před dvěma měsícema a nádherně se mi zahustily a vyrostly řasy a ona si řasy hodně zničila prodlužováním takže myslím že bude mít radost. Koukněte na https://www.denatura.cz/serum-na-rasy-denatura/ je přírodní a vyrábí ho česká firma.

  • #503207
    b
    bertikber
    Účastník

    Kosmetika je super nápad. Mrkněte na https://www.iuvenio.com/ je to inovativní česká veganská kosmetika, používáme ji obě s mamkou a jsem z ní nadšený 😉

    • #503517

      danina22
      Účastník

      To se mi podle jejich stránek moc líbí, děkuju za doporučení.

      • #503711
        b
        bertikber
        Účastník

        Je opravdu úžasná, co jí používám tak mám krásně vypnotou a vyhlazenou plet, to jsem nikdy neměla 🙂

  • #503112
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Kosmetika, kosmetika, kosmetika. To jsou pro ženy nejlepší dárky. Já mám z ní třeba vysloveně největší radost! Pokud mohu doporučit kvalitní a luxusní kosmetiku, pak mrkni na https://elabela.cz/. Výborný shop a exkluzivní kosmetikou.

    • #503118
      J
      Jarka50
      Účastník

      No mně stačí, že mají přírodní kosmetiku a to složení u jejich produktů je perfektní a hlavně šetrné. Používám jejich jak pleťovou, tak i tělovou péči a nedala bych dopustit na jejich opalovací krémy.

      • #504202
        G
        GabulkaKoc
        Účastník

        Na elabela jsem se dívala 🙂 Ta nabídka vypadá senzačně 🙂 Co od nich přesně bereš? Co ti sedne a s čím jsi spokojená?

        • #504745
          z
          zvonilka
          Účastník

          Ahoj, já si z elabela kupuju značku domus-olea-toscana. To anti age fluidum na tělo je neskutečný. Nádherně voní a když se používá dlouho, je opravdu vidět to, jak krásně pomáhá. Jinak mám třeba i moc ráda ten anti age peeling na rty 🙂

  • #503096

    Jsem za kosmetiku, tu podle mě používá každá žena 🙂

  • #503012
    k
    katkakatule
    Účastník

    Co třeba luxusní kosmetika? To je podle mě taky dobrý dárek pro každou ženu 🙂

  • #501890
    d
    danikk
    Účastník

    Krásný darečky vždycky vyberu v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech 😉

  • #498348
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc všem děkuji, na Iocel jsem objednala krásnou sadu stříbrných šperků – náušnice a náhrdelník. Doufám, že se dárek bude líbit 🙂

  • #498244
    S
    Simonita
    Účastník

    Hele, to jste neměla dávat tak dobrý tip – na Iocel mají fakt krásné šperky 🙂 To tam zase nechám půlku výplaty 🙂

  • #498148
    H
    Hanička45
    Účastník

    Souhlasím, šperkem nikdy neurazíte, naopak – ráda je dostává každá žena 🙂 Já nakupuju šperky na tomto eshopu https://www.iocel.cz/ Určitě si u nich vyberete.

  • #498051
    S
    Simonita
    Účastník

    Kupte stříbrný šperk – to vždycky potěší 🙂

  • #497961
    K
    Kandina
    Účastník

    Dobrý den, poradíte dárek pro ženu ke 40. narozeninám? Jsem bez nápadu a inspirace, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist