Dárek pro ženu

Femina.cz > Fóra > Zábava > Dárek pro ženu

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b bertikber a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515623
    b
    bertikber
    Účastník

    Já radši dávám zážitky, chtěla bych mamku vzít na narozeniny v Praze za nějakými zážitky, sdílejte prosím kde se vám líbilo 🙂

  • #515607
    b
    barcca
    Účastník

    Kdo jste z okolí tak určitě doporučuju zajít do galerie Harfa v pražských Vysočanech, já jsem tam teď koupila krásné dárky a užila si vánoční atmošku 🙂

  • #513414
    l
    lenana
    Účastník

    Já bych chtěla koupit kamarádce k narozeninám něco hezkého do nového bytu, zatím jsem ale nenašla nic co bych si řekla, že je opravdu super tak budu ráda za tipy na eshopy 🙂

  • #511549
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    Taky nejčastěji vybírám dárky přímo v obchodech, tak vždycky vyberu ty nejhezčí dárky a navíc si to i sama užiju 🙂 do galerie harfa taky moc ráda chodím, s kamarádkou teď chodíme na terasy, pořád se tam něco děje 🙂

  • #509571
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Sice je to starší, ale nápady se pořád hodí, co třeba nějaké fotky? Většina žen/ holek má ráda fotky. Osobně dávám jak mamce, tak i babi nebo kamarádkám nějakou hezkou fotku v rámečku, jedna naše česká firmička přišla na trh s fotkou co Vám rovnou i zarámují a bez hřebíčků. Takže to je u nás teď velmi oblíbené. 🙂

    • #509930
      a
      andy.blaha
      Účastník

      To zní moc dobře, mohu vědět o koho se jedná? Chtěla jsem dát dceři nějaké fotky k nim domů a tohle je tedy jednodušší než tisknout a shánět rámečky. A jak to tedy věšíte prosím ?

      • #510323
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Určitě, podívejte se na  stránku Rámečkuj. Tam si jen nahrajete fotku, následně vyberete tloušťku a barvu rámečku a to je celé. 🙂 Nahoře je páska, takže nemusíte ani používat hřebíčky.

        • #510575
          a
          andy.blaha
          Účastník

          A nespadne to z té zdi? Tam je klasické sklo? Jinak to zní tedy jednoduše, to přesně potřebuji. Nikdy nevím jakou velikost fotky vyvolat a pak podle toho shánět ještě ty rámečky. To není na moje nervy.

          • #510625
            J
            JaninkaVesi
            Účastník

            Nene žádné sklo. Vše je plastové, takže je to i velmi lehké a nemusíte se bát. 🙂 Hezky drží a případně, kdyby jste ho chtěla přelepit, tak Vám nezanechá ani šmouhu na zdi. 🙂

  • #506750

    kvapik
    Účastník

    Mrkněte na nejkufry.cz mají kvalitní a moc hezký batohy, kufry, tašky a tak dále. Vybrala jsem tam mamce moc hezkou tašku 🙂

    • #506803
      h
      hancanov
      Účastník

      Mají moc hezký věci, děkuju za doporučení konečně mám vybráno 🙂

      • #506847

        kvapik
        Účastník

        No vidíš tak to jsem ráda, že jsi vybrala a že jsem dobře poradila 🙂

  • #502027
    N
    Nivea
    Účastník

    Kde jsou nejlepší obchody, kde se dají vybrat hezký dárky (Praha), díky 🙂

    • #502704
      e
      evcasl
      Účastník

      Jestli neznáte tak v pražských Vysočanech moc ráda chodím do https://www.galerieharfa.cz/ mají tam suprový obchody, dá se tam vybrat hodně hezkých a originálních věcí, dárků atd. 🙂

      • #502763
        N
        Nivea
        Účastník

        Díky, byla jsem tam a je to tam fakt super, skvěle jsem nakoupila a objevila hodně nových obchodů 🙂

        • #502994
          e
          evcasl
          Účastník

          Tak to jsem ráda, že jsi dobře pořídila. Já tam chodím ráda, protože vždycky najdu co potřebuju

  • #501965
    m
    michaela77
    Účastník

    Taky teď marně vybírám pro sestru..

  • #500851
    m
    marianana
    Účastník

    Pokud chcete něco trošku netradičního tak koukněte na kurzyproradost.cz koupila jsem tam sestře kurz olejomalby a je z toho nadšená 🙂

  • #500627
    K
    Klára29
    Účastník

    Super tip, mají krásné šperky – hned jsem u nich vybrala moc hezkou sadu šperků 🙂

    • #506070

      Engie Code
      Účastník

      Souhlasit. Taky jsem se tam podíval. A slevy využívám vždy jen online, je to velmi pohodlné. Doporučil bych například použít následující zdroj https://promo-codes.cz/, který vám umožní najít slevy, bonusy a propagační kódy pro slavné produkty.

       

  • #500295
    S
    Simonita
    Účastník

    Co takhle hezkou sadu stříbrných šperků? To by se mohlo líbit 🙂 Doporučuji tento eshop https://www.iocel.cz/zvyhodnene-sety-sperku-pro-zeny/ Mají tam teď slevy a já u nich nakupuju moc ráda.

  • #500271
    K
    Klára29
    Účastník

    Dobrý den, poradíte dárek pro starší ženu? Co by se mohlo líbit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist