Dárek pro kamarádku

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Dárek pro kamarádku

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493350
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    K jaké příležitosti to je? My jsme třeba kámošce na rozlučce daly vibrátor. A jako neskrývala nadšení 😀

    • #494403
      L
      Lilianna
      Účastník

      Na rozlučku se svobodou se hodí snad všechno. Ale ano, ten vibrátor je nejlepší volba 🙂

  • #479975

    No holky navrhují nějaké realistiké dildo http://www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/dilda/realisticka-dilda/toyjoy-prince-charming-20cm-dong-dildo-telova. Já osobně jsem za vibrátor, protože ho sama mám a vím, že si s ním člověk užije víc srandy jak s dildem.

  • #479807
    i
    irishanova
    Účastník

    Mezi čím se rozhodujete ? Možná by bylo dobré třeba zjistit a řídit se podle toho, co má kamarádku v tomto směru ráda 😉

  • #479642

    Našla bych tu někoho zkušeného, kdo by mi byl schopný poradit s dárkem pro nejlepší kamarádku ? S holkama se jí chceme složit na nějakou tu erotickou hračičku, ale nejsme schopné se shodnout na výběru, tak to chci vzít přes diskuze, co je podle vás nejvhodnější pořídit ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist