Dárek

Femina.cz > Fóra > Redakce Femina > Dárek

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel l leinhartova.linda a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489141
    l
    libenka789
    Účastník

    Já vždycky když nevím co takovýho pořídit tak kouknu sem 🙂 https://www.nekupto.cz/ podívej se třeba na hrníček se jménem 🙂 Nebo i něco jiného, hrníček je první co mě napadlo 🙂

    • #489170

      jé super eshop, co sis odtud kupovala? A jak si byla spokojená s kvalitou???

      • #489195
        l
        libenka789
        Účastník

        Hešle všechno možný, objednávala jsem tam už několikrát, hlavní je, že  to vždy udělalo velkou radost 🙂 Třeba hrníčky, nebo sklednice na víno, pivo nebo i propisky se jménem 🙂

        • #489196

          Supeeer, už sem tam koukala, a asi mám vybráno. Moc děkuji za nápad 🙂

  • #489027

    Ahoj, potřebuju od vás radu na dárek pro kamarádku? Třeba co vy jste dávali svým kamarádkám nebo širšímu okruhu rodiny? S ní je to totiž těžké, nemá ráda řezané květiny, nejí moc sladký.. Tak a ted babo raď. Budu ráda když mi dáte nějaký tip, čím jste obdarovávali vy:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist