Dárek

Femina.cz > Fóra > Zábava > Dárek

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 13 hodinami, 15 minutami.

• Autor
    i
    irishanova
    Účastník

Tak to je super že to tvůj protějšek ocení 🙂 přítel je posera, takže musím vybírat jenom hmotné dárky 😀 nicméně jsem ráda, že už to mám letos z krku a nemusím to řešit na poslední chvíli jako minulý rok.

S
    SonulinkaV
    Účastník

Zdravím, přes adrop jsem loni kupovala příteli větrný tunel a doporučuji.

M
    Miluška Nová
    Účastník

Tak už jsem ho objednala, děkuji 🙂

M
    MájinkaS
    Účastník

Děkuji, už jsem koupila online poukaz. Manžel bude určitě nadšenej 🙂

M
    MájinkaS
    Účastník

Ahoj, já jsem loni na http://www.adrop.cz kupovala letecký simulátor. No manžel byl nadšený, byl to pro něj zážitek.

K
    Klára29
    Účastník

Ahoj, nedávno jsem narazila na http://www.adrop.cz. Mají velký výběr a hodně pozitivních recenzí.

M
      Miluška Nová
      Účastník

Jé, moc děkuji za tip. Moc by se mi pro manžela k vánocům líbil ten větrný tunel. Nemáte někdo prosím osobní zkušenost?

M
    Miluška Nová
    Účastník

Zdravím, doporučíte mi, kde pořídit zážitkový dárek? Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist