Cvičení

Femina.cz > Fóra > Sport > Cvičení

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m marianana a poslední změna proběhla před 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512382
    A
    Alizee
    Účastník

    Za sebe bych zase ocenila tip na kvalitni podložku na cvičení na doma. Ta co mám teď mi vůbec nevyhovuje, je krátká, tlačí mě při cvičení klouby a docela podkluzuje..

    • #512410
      M
      Micha-ella
      Účastník

      Vidíš, taky by se mi hodila nová podložka. Začala jsem chodit na skupinové lekce a mám takovou už odrbanou a nehezkou, která je stejně taková blbě krátká.

      • #512478
        m
        marianana
        Účastník

        Tak koukněte na podložky Korkie, já mám korkovou a je mooc hezká a taky pohodlná, neklouže, nic mě při cvičení na ní netlačí a je taky dost odolná, hodně jí nosím na různý místa a pořád je jako nová 🙂

  • #511696
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, prosím o radu… BT reprák. Máte? Já myslím, že při domácím cvičení to musí být super… Jen nevím, jaký koupit. Koukala jsem se na nabídku a carneo má hezké za příjemné peníze. Máte s nimi prosím zkušenost?

  • #511013
    K
    Katchorka
    Účastník

    Já jsem si nedávno koupila běhací pás. Dlouho jsem po něm toužila, ale nějak jsem se nemohla rozhoupat, jaký koupit. Nakonec jsem si vybrala tento https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t300i a musím teda říct, že je super. Já jsem z něj nadšená. Perfektně mi vyhovuje. Jinak tento shop mohu jedině doporučit. Na sport jsou profíci.

  • #509997
    f
    femuska
    Účastník

    Manžel chodí pravidelně cvičit, ale má problém někdy se zapařením, jak se hodně potí. Dlouho jsem hledala, čím mu pomoci a nakonec jsem našla mast na to určenou.

    • #510087
      l
      leoneska
      Účastník

      Mast je to jaká a od koho? Ráda bych opravdu takovou, která je funkční.

      • #510185
        f
        femuska
        Účastník

        Je to NeoPhytiol mast od http://www.rosenpharma. Manžel je s ní moc spokojený, protože opravdu od problému ulevuje.

        • #510431
          g
          giska
          Účastník

          Tato mast je skvělá, používáme celá rodina. Rádi jezdíme na kolech a tento problém se občas  vyskytne.

  • #508063
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Chodíte někdo pravidelně do fitka? Pořád dokola začínám doma s cvičením, ale vydrží mi to tak dva týdny než mě to samotnou doma zase přestane bavit… 😀

    • #508242
      b
      barcca
      Účastník

      Já chodím s manželem do fitka https://zone4you.cz/ a pro nás je to úplně top. Nabízí rodinné členství, takže plnou cenu jsem platila jenom já a manžel měl neomezený členství s velikou slevou a mají z mých zkušeností nejlepší lekce a ještě vlastní wellness, což je úplná paráda po cvičení 🙂 teď dokonce nabízí do konce února novým členům 10 tréninků s trenérem zdarma, takže jestli se chystáte začít tak teď je ideální čas 😉

      • #508298
        j
        jancajanicka
        Účastník

        No zní to úžasně, a ta sleva by snad konečně motivovala i manžela…děkuju za tip, já tam určitě do konce měsíce zajdu, ty tréninky s trenérem by byly perfektní…:)

    • #508125
      b
      bertikber
      Účastník

      Tak to máš stejně jako já, taky jsem si řekla, že začnu chodit někam na cvičení aby mě to motivovalo. Můžete někdo doporučit, kde je to nejlepší v Brně?

  • #507604
    n
    nadiaa
    Účastník

    Užíváte nějaký doplněk pro zdravý klouby? Doporučte něco prosím 🙂

    • #507662
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Taky by se mi takový doplněk hodil tak budu ráda za osobní zkušenosti.

      • #507768

        kvapik
        Účastník

        Já si kupuju https://www.energyflexcollagen.eu/cs/nas-kolagen/ dobře se vstřebává protože se mění na tekutý kolagen a co ho užívám tak se mi hodně zlepšily problémy s kolenem, který mám už dlouho po úraze.

        • #507829
          n
          nadiaa
          Účastník

          Děkuju za doporučení to zkouším hned objednat snad mi taky tak pomůže.

          • #507866

            kvapik
            Účastník

            Tak jsem ráda, že jsem dobře poradila, věřím že ti taky pomůže je opravdu kvalitní.

  • #496621
    m
    milka8
    Účastník

    Taky takový hledám, tak jestli máte tip…

    • #496650
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Koukněte se na https://www.helvetia-hodinky.cz/ mají nádherný hodinky, mám od nich chytrý hodinky a vůbec to na nich není na první pohled vidět, nosím je pořád a ke všemu se mi krásně hodí 🙂

      • #496651
        e
        evcasl
        Účastník

        Moc díky za tip, jedny se mi tam moc líbí 🙂

  • #496544
    e
    evcasl
    Účastník

    Já bych si chtěla pořídit chytrý hodinky, aby mě to motivovalo k pohybu, ale nechci takový ty vyloženě sportovní, kde sehnat nějaký elegantní?

  • #495444
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, máte některá doma něco jako domácí posilovnu? Nebo aspoň nějaké cvičební stroje? Já teď po vánočním obžerství o něčem podobným uvažuju… Docela by mě zajímalo, jaké stroje doma máte nebo jak cvičíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist