Culík

Femina.cz > Fóra > Móda > Culík

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Shaffer Harvey a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #514638

    Shaffer Harvey
    Účastník

    Díval jsem se na web nejlevnější-hair.com. K dispozici je více možností prodlužování vlasů basketball stars. Ten, nebo ten?

  • #509365

    Brown Emma
    Účastník

    Těším se, až uvidím vaše vlasy po jejich připevnění. Asi by to bylo krásné. <span style=“font-size: 9pt;“><span style=“color: #666666; font-family: Arial;“>slither io</span></span>

  • #492828
    R
    Rikina
    Účastník

    Jsem z Brna a znám tuto jejich pobočku. Mám od nich materiál k prodloužení, vlasy mi pak prodloužila moje kadeřnice.

  • #492742
    k
    kikajda
    Účastník

    Na jejich stránkách jsem objevila, že vlasy-levne prodlužují vlasy i přímo na jejich pobočce. Má někdo zkušenost?

  • #492640
    j
    jandulka25
    Účastník

    Moc se mi líbí clipy, takže jsem zvolila tuto metodu. Koupila jsem si taky clip culíky.

  • #492546
    f
    femuska
    Účastník

    Dívala jsem se na stránky vlasy-levne. Nabízí víc metod k prodloužení vlasů. Kterou jste si vybrala?

  • #492288
    j
    jandulka25
    Účastník

    Nedávno jsem si vlasy prodlužovala s materiálem od http://www.vlasy-levne.cz. Jsem moc spokojená.

  • #483817
    m
    michala69
    Účastník

    Taky jsem ho dřív nosívala než jsem si nechala vlasy prodloužit komplet a objednávala jsem si ho z eshopu clip vlasy levně 🙂

  • #482848
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Holky, máte některá příčes jako culík? Mě se moc líbí dlouhé culíky, ale vlasy na to nemám 🙁 Kde takový culík koupím?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist