Conversky

Femina.cz > Fóra > Móda > Conversky

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel G GabulkaKoc a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493368
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Conversky jsem kupovala v kamenné prodejně. Ale to jsem si už dávno odvykla a nakupuju na e-shopu. NA different mají dobrou nabídku.

  • #486675
    J
    JaninaR
    Účastník

    Na conversky si dělám zálusk už nějakou dobu, ale zajímalo by mě jestli to číslování odpovídá ? Mám na differentu vyhlídlé dvoje, tak nevím jestli oboje objednat v té samé velikosti nebo vzít jeden pár o číslo větší.

  • #485590
    m
    michala69
    Účastník

    Conversky mám troje a všechny jsem si objednávala přes tady ten eshop ww.different.cz/converse. Mají jednak pořád nějaké akce a jisto jistě mají originály, takže tady nemusíš mít strach 🙂

    • #485626
      J
      Jarka50
      Účastník

      Super, mrknu jaké mají modely a snad se mi podaří nějaké vybrat 🙂

  • #484944
    J
    Jarka50
    Účastník

    Odkud si holky objednáváte converse tenisky ? Chci si pořídit nějaké nové botky, ale conversky jsem si nikdy takhle přes net neobjednávala, tak mám strach, aby mi nepřišly fejky.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist