Čokoláda

Femina.cz > Fóra > Vaření > Čokoláda

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #489742
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Narazila jsem tady na tu čokoládovnu https://www.cokoladovnajanek.cz/. S tou zkušenosti nemáte ? Ty jejich bonbošky vypadají taky dobře 🙂

    • #489761
      D
      DendulkaN
      Účastník

      No co bych si dala, tak jsou ty mandle obalené v čokoládě, ty vypadají hodně dobře 😛

  • #485208
    m
    michala69
    Účastník

    Jakou zkušenost máš s tím doručením ? Přišly ti domů v pořádku ?

    • #485363
      i
      irishanova
      Účastník

      Taky jsem dala na doporučení a jsou vynikající ! Objednala jsem si ty v hořké čokoládě, protože hořkou čokošku miluju a byla jsem nadšená, ne každá hořká čokoláda mi totiž chutná a tady ji mají opravdu výbornou, takže též doporučuji https://www.doncoco.cz/bonboniera-24ks-pralinek-horke

      • #485421
        m
        michala69
        Účastník

        To jsem ráda, že to čtu. Dívala jsem se na ten jejich web a mají ty bonbošky fakt nadupané a aspoň vím, čím mamču obdarovat na den matek, protože čokoládu miluje.

  • #485184
    l
    luciosek415
    Účastník

    Ahojky, koukni se na Ručně vyráběné pralinky, čokolády a jiné | COCOBOX | Don COCO  Můžu doporušit všema deseti. Můžeš si namixovat svůj boxík 🙂 Chutově to stojí opravdu za to 🙂 Jejich pralinky jsou bezkonkurenční 🙂

  • #484864
    m
    michala69
    Účastník

    Potřebovala bych poradit, kde bych koupila nějakou lepší bonboniéru. Nemyslím ty klasické bonbošky, co jsou v obchoďáku, ale nějaké takové ty boxy, kam se dá dát víc těch cukrovinek.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist