Co ve volném čase

Femina.cz > Fóra > Zábava > Co ve volném čase

Zvolené téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D Daniiaelii a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516335
    e
    evcasl
    Účastník

    Mně baví klasické nákupy, projdu si můj oblíbený nákupách, někdo už tu zmiňoval galerii Harfa ta je super, mám jejich appku takže vždycky mám ty nej slevy, je to pro mě takový relax 🙂

    • #516864
      m
      mprus459
      Účastník

      Také velmi ráda nakupuji. Nedávno jsem četla článek o tom, jak správně používat propagační kódy http://www.skiport.cz/jak-usetrit-penize-pri-nakupu-sportovniho-obleceni-vybaveni

  • #515606
    b
    barcca
    Účastník

    Perfektní je to v https://galaxiebarev.cz/ je to jako ocitnout se v barevném vesmíru, je tam i robotická show, možnost vytvořit si obraz. Krásný zážitek a vstupenkou jsme se automaticky zapojili do soutěže o Ferarri 🙂

  • #511550
    m
    marianana
    Účastník

    Teď přes léto je to parádní na terasách v galerii Harfa ve Vysočanech. Mají tam teď spoustu akcí pro dospělé i pro děti a moc příjemně se tam sedí, je tam výborný jídlo, pití… 🙂

    • #517144
      D
      Daniiaelii
      Účastník

      Terasy na Harfě jsou fajn, jen občas hodně lidí.

  • #511487

    Ahojky kam se letos chystáte na výlety? Kluci milují dinoparky a tak je objíždíme. Ještě jsme nebyli v Ostravě, byli jste tam někdo? Jaké to ta je? Četla jsem, že je tam i ZOO je to tak?

    • #511606
      P
      Petran.
      Účastník

      Ahoj ZOO je  Ostravě a dinopark je v Doubravě je to kousek za Ostravou, autem je to do půl hoďky a pokud nemáš auto, tak se sem dá dojet i busem. Dinopark jsme navštívili už několikrát a moc se nám tu líbí. Má spoustu pěkných atrakcí  a dá se tu strávit pěkný den s dětmi. Tady se můžeš podívat jak se tam dostaneš https://www.dinopark.cz/cz/ostrava#kudy-do-dinoparku .

      • #512248
        a
        andy.blaha
        Účastník

        Tam je to super, moc ráda se tam vracíme, když jedeme do Frýdku ke kamarádce. 🙂 Spousta atrakcí, park je velký, dinosauři jsou krásní, sopka taky super a i se tam najíte, což nesmí chybět. 🙂

      • #511684

        Ahoj, tak to je fajn, zajdeme prvně do ZOO a pak se vydáme do dinoparku, dívala jsem se na stránky a vypadá to tam moc dobře. Už se těším jaks e tam bude dětem líbit :-).

  • #509697
    M
    Martiti
    Účastník

    Hrajete s dětma společenské hry? Co vás baví? 🙂 Podělte se o tipy na jednoduchý hry, děkujuu 🙂

    • #509719
      n
      nanna
      Účastník

      Jestli hledáš něco jednoduchýho, u čeho se zabaví každý, tak rozhodně doporučuju Dobble. Skvělá postřehová hra pro děti i dospělé, vždycky se u toho perfektně zabavíme :)) Pokud vůbec nevíš o co jde, tak mrkni na https://www.dobblegame.com/cz

  • #506753
    e
    evcasl
    Účastník

    Nemáte někdo rootyrug.cz? Zaujalo mě to, líbí se mi že vypadá tak hezky moderně a že nahrazuje chůzi po přírodním povrchu, budu ráda za zkušenosti.

    • #506810
      b
      barcca
      Účastník

      Ten nemáme ale hned ho objednávám, protože syn má ploché a nohy a já bych ho taky užila. A mají moc hezký designy takže ho ještě zabalím pod stromeček 🙂

  • #504980
    m
    michaela77
    Účastník

    My jsme tam byli včera a určitě ne naposled, děcka byli nadšený a spojili jsme to s nákupama a obědem, bylo super 🙂

  • #502993
    l
    lenana
    Účastník

    V galerii Harfa je to moc fajn, byli jsme tam teď s dětma nahoře v tom dinoparku a je to tam teda fakt parádní, určitě tam s nima ještě zajdeme.

    • #504904
      m
      milka8
      Účastník

      Hmm dinopark no to je paráda 🙂 tak to je si musíme naplánovat a taky tam zajet 🙂

    • #504791
      m
      michaela77
      Účastník

      Koukám na to a zajdeme tam přes víkend dinosauři teď u nás doma frčí 🙂

      • #504843
        l
        lenana
        Účastník

        Tak to se bude dětem určitě líbit mají to tam moc dobře udělaný 🙂

  • #502945

    Kate Ivanenko
    Účastník

    Dobrý den, ve svém volném čase hraji v kasinu dle mého výběru zde https://gambling-code.cz/

  • #501962
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Já když potřebuju relax tak jdu nakupovat 🙂 ráda chodím do galerie Harfa v pražských Vysočanech 🙂

    • #502026
      N
      Nivea
      Účastník

      Taky si nákupy užívám, ale musím jít sama 😀

  • #500853
    b
    bertikber
    Účastník

    Co děláte když máte den jenom pro sebe?

    • #500955

      danina22
      Účastník

      Tak to jsem ráda, že sis našla to svoje 🙂

  • #499269

    danina22
    Účastník

    Já si našla skvělý online kurz kreslení na https://www.kurzyproradost.cz/. Dlouho jsem hledala nějakou radost, která bude jenom pro mě a tohle je naprosto báječný 🙂

    • #500917
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Moc se mi tam líbí i ten kurz olejomalby, děkuju žes to sdílela dlouho jsem nad něčím takovým uvažovala 🙂

    • #499426
      j
      jancajanicka
      Účastník

      To je skvělý, moc díky za tip 🙂

      • #499586

        danina22
        Účastník

        Ráda jsem poradila, já přesně něco takovýho potřebovala 🙂

  • #490390
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Doporučuju vyzkoušet únikovou hru. Je to super věc jak využít volný čas a pro mě to byl super zážitek.

    • #491191
      e
      emakrul
      Účastník

      Také jsem pro únikovku:-) Je to super věc, super zážitek s lidma co máte rádi a ještě to utuží vaše přátelství 🙂 Stojí to za to:-)

      • #491317

        To zní dost dobře:-) Na jaké jsi byla konkrétní, jestli se můžu zeptat a třeba i inspirovat? 🙂

        • #491359
          e
          emakrul
          Účastník

          No jasně že jo:-) Byla jsem s přáteli na https://brainfaq.cz/ Je to opravdu super oddychovka a člověk nemyslí na věci tam venku a soustředí se na hru je to super:-)

          • #494525
            m
            markurka5
            Účastník

            Jakou hru byste mi holky doporučily ? 🙂

          • #491386

            To zní vážně moc dobře:-) A na jaké konkrétní jsi byla???

          • #491395
            e
            emakrul
            Účastník

            Byla jsem na labyrintu a na kukaččím hnízdě. Oboje můžu doporučit, jsou super:-)

          • #491417

            Super nápad, děkuju moc za tip navrhnu to doma a snad vyrazíme:-)

          • #494363
            h
            horakova.marry
            Účastník

            nejlepší unikovka v brně je opravdu brainfaq.cz stojí to za vyzkoušení 🙂

          • #491492
            e
            emakrul
            Účastník

            jj určitě bežte, nebudete litovat:-)

  • #483891
    O
    Orencie
    Účastník

    malování obrázku podle čísel se super

  • #481772
    J
    Jarka50
    Účastník

    Já jsem začala navlékat náramky 🙂 šla jsem do toho společně s kamarádkou a obě nás to baví a zároveň uklidňuje 🙂 jinak činností je opravdu spoustu co se dá dělat 🙂

    • #481910
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Vážně ? A z jakých korálků navlíkáš ? 🙂 já spíš přemýšlela třeba o výrobě přívěsků z fimo hmoty 🙂

      • #482461
        J
        Jarka50
        Účastník

        Navlékám jenom z těch korálků od swarovskeho. Má je překrásné a potom i ten hotový náramek vypadá úžasně https://www.koralek-obchod.cz/swarovski-elements/. Z fimo hmotou neporadím nebo teda spíš s výrobou, protože jsem šperky ještě nevyráběla, ale třeba se k tomu někdy dostanu 🙂

  • #481536
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Měla bych dotaz převážně na maminky, co jsou doma s dětmi, tak jak využíváte volný čas ? Jestli teda nějaký máte ? Vždycky když se mi naskytne nějaká volná chvíle, tak bych ji ráda využila a něčemu se věnovala, ale absolutně nevím čemu, tak bych potřebovala trošku inspirace :))

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist