Co ve volném čase

Femina.cz > Fóra > Zábava > Co ve volném čase

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nadanov a poslední změna proběhla před 2 týdny, 3 dny.

• Autor
    S
    SarkaKiska
    Účastník

Já když potřebuju relax tak jdu nakupovat 🙂 ráda chodím do galerie Harfa v pražských Vysočanech 🙂

n
      nadanov
      Účastník

Taky si nákupy užívám, ale musím jít sama 😀

b
    bertikber
    Účastník

Co děláte když máte den jenom pro sebe?

d
      danina22
      Účastník

Tak to jsem ráda, že sis našla to svoje 🙂

d
    danina22
    Účastník

Já si našla skvělý online kurz kreslení na https://www.kurzyproradost.cz/. Dlouho jsem hledala nějakou radost, která bude jenom pro mě a tohle je naprosto báječný 🙂

S
      SarkaKiska
      Účastník

Moc se mi tam líbí i ten kurz olejomalby, děkuju žes to sdílela dlouho jsem nad něčím takovým uvažovala 🙂

j
      jancajanicka
      Účastník

To je skvělý, moc díky za tip 🙂

d
        danina22
        Účastník

Ráda jsem poradila, já přesně něco takovýho potřebovala 🙂

V
    VeveruškaP
    Účastník

Doporučuju vyzkoušet únikovou hru. Je to super věc jak využít volný čas a pro mě to byl super zážitek.

e
      emakrul
      Účastník

Také jsem pro únikovku:-) Je to super věc, super zážitek s lidma co máte rádi a ještě to utuží vaše přátelství 🙂 Stojí to za to:-)

To zní dost dobře:-) Na jaké jsi byla konkrétní, jestli se můžu zeptat a třeba i inspirovat? 🙂

e
          emakrul
          Účastník

No jasně že jo:-) Byla jsem s přáteli na https://brainfaq.cz/ Je to opravdu super oddychovka a člověk nemyslí na věci tam venku a soustředí se na hru je to super:-)

m
            markurka5
            Účastník

Jakou hru byste mi holky doporučily ? 🙂

To zní vážně moc dobře:-) A na jaké konkrétní jsi byla???

e
            emakrul
            Účastník

Byla jsem na labyrintu a na kukaččím hnízdě. Oboje můžu doporučit, jsou super:-)

Super nápad, děkuju moc za tip navrhnu to doma a snad vyrazíme:-)

h
            horakova.marry
            Účastník

nejlepší unikovka v brně je opravdu brainfaq.cz stojí to za vyzkoušení 🙂

e
            emakrul
            Účastník

jj určitě bežte, nebudete litovat:-)

O
    Orencie
    Účastník

malování obrázku podle čísel se super

J
    Jarka50
    Účastník

Já jsem začala navlékat náramky 🙂 šla jsem do toho společně s kamarádkou a obě nás to baví a zároveň uklidňuje 🙂 jinak činností je opravdu spoustu co se dá dělat 🙂

S
      Sonia.Cer
      Účastník

Vážně ? A z jakých korálků navlíkáš ? 🙂 já spíš přemýšlela třeba o výrobě přívěsků z fimo hmoty 🙂

J
        Jarka50
        Účastník

Navlékám jenom z těch korálků od swarovskeho. Má je překrásné a potom i ten hotový náramek vypadá úžasně https://www.koralek-obchod.cz/swarovski-elements/. Z fimo hmotou neporadím nebo teda spíš s výrobou, protože jsem šperky ještě nevyráběla, ale třeba se k tomu někdy dostanu 🙂

S
    Sonia.Cer
    Účastník

Měla bych dotaz převážně na maminky, co jsou doma s dětmi, tak jak využíváte volný čas ? Jestli teda nějaký máte ? Vždycky když se mi naskytne nějaká volná chvíle, tak bych ji ráda využila a něčemu se věnovala, ale absolutně nevím čemu, tak bych potřebovala trošku inspirace :))

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist