Co pro mimi?

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Co pro mimi?

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel f femuska a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504936
    f
    femuska
    Účastník

    Kupujete některá merino pro miminka a děti?

  • #497113
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky, já si myslím, že by ji udělal radost nějaký ten startovní balíček. Plenky a tak. Já jsem to takhle dělala pro kamarádku a ta byla nadšená. Pokud hledáš kvalitní plenky, tak super jsou od Bella Happy. Jejich první plínečky mají i výřez na pupík, a to jsem já teda ocenila fakt moc.

  • #459091
    A
    Anka45
    Účastník

    Tak super 🙂 To jsem ráda, že jsem ti pomohla 🙂 A co jsi teda všechno koupila? Já jsem tam zrovna teď objednala povlečení pro mimi a byla jsem hodně překvapená nabídkou.

  • #458874
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj, moc ti děkuji za radu. Já jsem na netu taky něco pohledala a na Babyplace jsem narazila. Díky tobě jsem si ho rozklikla a musím teda říct, že má opravdu neskutečnou nabídku. Ještě jednou ti moc děkuju.

  • #457717
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, hele, dívej, to záleží. Můžeš jí koupit drobnou výbavičku, jako je třeba přebalovací pultík nebo zavinovačku. Ale taky můžeš koupit třeba sedačku nebo postýlku. Nevím, jaké máš představy. Každopádně se podívej na https://www.babyplace.cz. Je sice ostravská prodejna, ale mají skvělý i e-shop.

  • #457592
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj holky, moje sestra bude mít za 3 měsíce mimi. Já bych jí chtěla udělat radost a koupit něco do začátku. Nemám ještě představu co, takže budu ráda i za tipy a raky. Každopádně hlavně hledám shop, kde bych našla pro mimi vše.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist